Srbiju je obradovala zlatnom medaljom sa Olimpijskih igara u Tokiju, a na Milicu Mandić zbog toga odličja posebno su ponosne komšije. Zlatna devojka srpskog sporta dobila je mural na jednom zidu u blizini zgrade u kojoj živi.
Stanovnici beogradskog naselja Stepa Stepanović potrudili su se da devojci koja je zlatne medalje na Olimpijskim igrama osvajala 2012. u Londonu i 2021. u Tokiju pokažu koliko im znače njeni trijumfi.
Samo nekoliko dana nakon što je fantastična Milica stigla iz Japana, komšije su se organizovale i napravile mural koji će sigurno oduševiti olimpijsku šampionku.
Podsećamo, Milica poslednjih nekoliko godina živi u naselju Stepa Stepanović, u stanu koji je lično uredila. Ona je 2013. godine dobila od države na korišćenje stan u ovom naselju, ali je on opremljen za život tek nekoliko godina kasnije. Do tada, Milica je u 45 kvadrata živela sa bakom, mamom, tatom i starijom sestrom.
Poklon od države dobila je nekoliko meseci nakon osvajanja istorijske, prve zlatne medalje za Srbiju na Olimpijskim igrama.
Pogledajte kako sada izgleda zid u ovom beogradskom naselju:
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu