Od najnovijeg
11:32

KRAJ!

Kurir/Dado Đilas

Srbija je izgubila protiv Australije 8:3, što je jedno od najvećih iznenađenja na dosadašnjim Olimpijskim igrama.

11:28

8:3 - Opet gol!

Nigus pogađa strašno sa sedam-osam metara, pa počinje veliko slavlje Australijanaca. Svesni su da će pobediti. Samo tri minuta do kraja!

11:24

7:3 - Vezani golovi!

Kurir/Dado Djilas

Nikola Dedović postiže treći gol za Srbiju, ali nemamo još mnogo vremena.

11:21

7:2 - Mandić!

Gol za Srbiju iz peterca za Mandića, prethodno je fauliran Ćuk.

11:17

Agonija!

Dali smo jedan gol iz 16 šuteva, sada je i Sava Ranđelović šutirao preko gola. Ništa ne polazi za rukom i vidi se da su momci sada već potpuno dekoncentrisani i deprimirani.

11:13

Ništa ne možemo da pogodimo!

Sada i Ćuku ispada lopta, a imali smo igrača više... Sada već gotovo da ne postoji šansa da se vratimo.

11:08

7:1 - Potop!

Luk Pavilard postiže gol iz peterca, svoj četvrti na meču... Ništa od reakcije u nastavku!

11:01

Poluvreme!

Nezapamćeno loše poluvreme Srbije u Parizu. Idemo na odmor sa pet golova zaostatka, Australija vodi 6:1.

11:00

Ima li buđenja? Mandić!

Srbija je konačno postigla gol preko Dušana Mandića, njegov osmi na turniru.

10:59

Teško za gledati - 6:0!

Srbija je primila i šesti gol, Pavilard je lako matirao našeg golmana sa distance...

10:57

Katastrofa Srbije u Parizu!

Australija vodi 5:0, čak četiri gola su "delfini" primili za jednu četvrtinu, ništa ovo ne valja.

10:49

Isključenje!

Zbog nesportskog prekršaja isključen je Edvards zbog udaranja Ranđelovića.

10:46

Gotova prva četvrtina!

Nismo gledali naročito dobar vaterpolo, Australija vodi 1:0 golom Pavilarda.

10:34

1:0 za Australiju!

Pavilan koristi igrača više za Australiju, vođstvo za "kengure" posle tri minuta.

10:32

1' - Počelo je!

Srećno "delfini", idemo do druge pobede na Igrama!

Još jedna pobeda!

Trijumf nad Australijom bi nas plasirao u četvfinale i smanjio bi pritisak na naš tim u narednim mečevima. A u narednim mečevima rivali su Španija, Francuska i Mađarska.

8:29

Sa Japanom teško!

Nije lak bio prvi meč! Sa Japancima se naš tim mučio, gubili smo na poluvremenu, ali na kraju smo uspeli da golom Dušana Mandića u samom finišu pobedimo 16:15. Sada se nadamo mnogo boljoj utakmici.

Zsolt Szigetvary/MTI

7:58

Idemo dalje!

Srbija je krenula dosta klimavo, jedva smo pobedili Japan u prvom kolu, ali evo šanse da se popravi utisak. Od 10:30 na programu je meč sa Australijom u drugom kolu. Pobeda u ovoj utakmici bi nam donela četvrfinale Olimpijskih igara!