Ostali sportovi

SLAVI ANGELINA, SLAVIĆEMO I MI! Srebro oko vrata 18-godišnje Srpkinje, osmeh sve govori (VIDEO)

Pogledajte trenutak kada je Angelina Topić dobila srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Rimu.

Izvor: RTS/screenshot

Srpska atletičarka Angelina Topić osvojila je srebrnu medalju na Evropskom prvenstvu u Rimu, preskočivši 197 centimetara! Od nje je bila bolja samo Jaroslava Mahučik, dok je na trećem mestu završila Irina Geraščenko. Upravo su Srpkinja i dve Ukrajinke na kraju pozirale sa zastavama svojih država na stazi, a potom je ubrzo održana i dodela medalja na kojoj su sve tri atletičarke bile veoma emotivne.

Pogledajte trenutak kada je Angelina Topić dobila srebrnu medalju, kao najavu blistave karijere koja je pred njom jer će tek krajem jula proslaviti 19. rođendan:

Pogledajte i skok Angeline Topić koji joj je doneo srebrno odličje u Rimu, a nastup će se pamtiti i po tome što je srpska atletičarka prvi put na takmičenju napala i granicu od dva metra... I tek će je napadati!