Srbija primila gol sa pola bazena: Nezapamćena scena u Parizu, ovo nije olimpijski šampion!

Pogledajte kako je Srbija primila gol sa pola bazena u poslednjoj sekundi prvog poluvremena.

RTS/screenshot

Vaterpolo reprezentacija Srbije odlično je počela "klasik" protiv Mađarske u poslednjem meču grupne faze Olimpijskih igara u Parizu, ali se njena igra počela raspadati već u drugoj četvrtini. Uspeli su Mađari da izjednače za 69 sekundi, potom i da povedu, a nakon što se Srbija vratila na pravi kolosek golovima Mandića i Rašovića - činilo se da smo se stabilizovali.

Ali, za razliku od prethodnih vaterpolo generacija koje su uvek imale čvrstinu, aktuelni tim Uroša Stevanovića je nema. To se tako osetilo do kraja poluvremena kada je Srbija primila dva vezana gola za 7:9, a drugi je bio zaista nedopustiv. Mladi golman Mišović je izašao sa gola i "bacio" loptu u napad, pokupio ju je Deneš Varga i pogodio sa pola bazena. Naši vaterpolisti ostali su u čudu šta se desilo.

Pogledajte neverovatnu scenu sa bazena u Parizu, kakva dugo nije viđena, posebno ne kada je u pitanju duel Srbije i Mađarske, dve najveće vaterpolo sile u istoriji ovog sporta:

This browser does not support the video element.