Svi događaji
Od najnovijeg
20:24

2:1 - Vodi Novak!

Proradio je Novakov servis posle problema sa ramenom, Siner greši iz bekhenda, a Đoković vodi u trećem setu - 2:1!

20:20

1:1 - Novak vraća brejk

Greške Sinera, Novakovo strpljenje i brejk je vraćen ekspresno - 1:1!

20:17

0:1 - Brejk Sinera

Novak se muči sa servisima, vidljivi su problemi sa ramenom, Siner to koristi i pravi brejk na startu trećeg seta - 0:1!

20:11

Novak tražio pomoć lekara

U pauzi između drugog i trećeg seta Novak je tražio pomoć lekara zbog problema sa ramenom.

Printscreen/X/Dazn

20:07

7:6 - Novak je izjednačio!

Dominacija Đokovića u taj-brejku, osvojio je drugi set - 7:6 (7:0).

20:06

6:6 - 4:0!

Sjajan početak taj-brejka za Đokovića, pravi dva mini-brejka i vodi sa 4:0!

20:02

6:6 - Igraće se taj-brejk

Odlični servisi Đokovića, igraće se taj-brejk u drugom setu - 6:6!

19:55

5:6 - Novak je bio blizu

Bilo je 0:30 na servis Sinera, šansa je bila tu, ali nije uspeo da dođe do prilike za brejk. Siner je pronašao rešenje odlčinim servisima i ponovo je pritisak na Đokoviću - 5:6.

19:51

5:5 - Novak, maramica i gem!

Novaku je ispala maramica usred poena, taj poen je trebalo da pripadne Sineru, ali je sudija Ramos morao da ga ponovi. I ponovljeni poen dobio je Janik, bilo je 0:30 na servis Đokovića, ali je Srbin našao rešenje i produžio meč - 5:5!

19:46

4:5 - Propuštena šansa

Bilo je 15:30, Janik je napravio i duplu servis grešku, ali ništa od toga nije bilo dovoljno Novaku da dođe do nove brejk šanse. Sada je pritisak na njemu - 4:5.

19:42

4:4 - Neizvesnost traje

Neizvestan drugi set, Novak se malo mučio, bilo je 30:30, ali su usledile dve greške Sinera - 4:4.

19:37

3:4 - Opet je Novak pripretio

Bilo je 15:30, imao je Đoković šansu, ali nije došao do prilike za brejk, Janik je uzeo svoj gem - 3:4.

19:32

3:3 - Ne da se Novak

Odličan servis gem za Novaka, ekspresno ga je završio, sjajan prvi servis, bez šanse za Janika - 3:3.

Novak Đoković
Fayez NURELDINE / AFP / Profimedia

19:29

2:3 - Sad Siner vodi!

Imao je Novak šansu, nije je iskoristio, Siner je sada preuzeo vođstvo u drugom setu - 2:3.

19:25

2:2 - Brejk Sinera

Vraća se Siner u set i u meč, vraća brejk i to bez izgubljenog poena na Novakov servis - 2:2!

19:21

2:1 - Siguran gem za Sinera

Novak je propustio šansu u prva dva poena na Sinerov servis, bilo je dužih razmena, ali je Janik uspeo da dođe do svog prvog servis gema u drugom setu - 2:1.

19:19

2:0 - Evo ga Nole!

Pojavio se i Đoković, servira odlično, forhend ga sluša, brejk je potvrđen - 2:0!

19:15

1:0 - Brejk Đokovića

Konačno! Đoković pravi brejk i dolazi do prve prednosti na meču - 1:0!

19:08

2:6 - Siner osvaja prvi set

Siner je napravio novi brejk i tako završio set - 2:6!

19:05

2:5 - Novak pripretio

Đoković je pripretio, bilo je 0:30 na servis Sinera, onda je napravio dve greške i dozvolio Italijanu da se vrati u gem i da ga zatim i osvoji - 2:5.

19:00

2:4 - Đoković se ne predaje

Neće Novak tek tako odustati od seta, ali mora bolje da riternira i da proba da napravi brejk. Uradio je prvi deo posla i uzeo svoj servis gem - 2:4.

18:58

1:4 - Novi gem za Sinera

Ekspresno Siner dobija novi servis gem, Novak nema ni promil šanse za sada u servis gemovima Italijana - 1:4.

18:57

1:3 - Prvi gem za Novaka

Prvi gem na meču za Đokovića - 1:3.

18:53

0:3 - Siner potvrđuje brejk

Loš početak za Đokovića, nije imao nikakvu šansu na Sinerov servis - 0:3.

ALEX PLAVEVSKI/EPA

18:50

0:2 - Brejk Sinera

Loš početak za Đokovića, Siner je odmah napravio brejk, bilo je 0:40, uzeo je Srbin dva poena, ali ne i gem - 0:2.