• Izdanje: Potvrdi
IMATE PRIČU? Javite nam se.

IMATE PRIČU? Javite nam se.

IMATE PRIČU? Javite nam se.

Ubacite video ili foto

Možete da ubacite do 3 fotografije ili videa. Ne sme biti više od 25 MB.

Poruka uspešno poslata

Hvala što ste poslali vest.

Dodatno
Izdanje: Potvrdi

Ukucajte željeni termin u pretragu i pritisnite ENTER

30 GODINA KASNIJE OTKRIVENA TAJNA FILMA "MI NISMO ANĐELI": Uloga anđela pripala je DRUGOM GLUMCU, morao da je ODBIJE!

 Katarina Bojović
Autor Katarina Bojović

Uloga anđela u filmu "Mi nismo anđeli" nije bila namenjena Urošu Đuriću.

 Mi nismo anđeli Dragan Bjelogrlić trebalo da igra anđela Izvor: YouTube/Screenshot

Čuveni domaći film "Mi nismo anđeli" oduševio je publiku još 1992. godine kada je emitovan prvi deo. Zbog velikog interesovanja snimljena su još dva dela, a obožavanje od strane publike i dalje ne prestaje.

Mnogi glumci proslavili su se upravo kroz ovaj projekat, a malo ko zna da uloga anđela nije bila namenjena Urošu Đuriću. Mali broj ljudi zna da je ovaj lik prvo trebalo da tumači Dragan Bjelogrlić, koji je ovu ulogu morao da odbije zbog snimanja filma "Crni bombarder".  Takođe, malo je poznato da je jedna od glavnih likova - Marine, koju je igrala Milena Pavlović, umalo pripala glumici Ivani Mihić

"Negde su nam se susretali, a negde i razilazili putevi. Branka Katić je u mom pozorištu, nismo imale priliku da radimo na sceni, ali se sretnemo. Skoro sam joj rekla da nisam imala gde da parkiram kola, pitala sam je onda gde ona parkira, i rekla mi je da ne vozi još od Anđela. Tada nije znala da vozi, a htela je, i valjda joj se toliko uterao strah u kosti, da nije sela za volan. Kaskader je sakriven i on vozi u filmu", otkrila je Milena, kojoj je to bio prvi projekat.

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!

Možda će vas zanimati

Komentari 1

Komentar je uspešno poslat.

Vaš komentar je prosleđen moderatorskom timu i biće vidljiv nakon odobrenja.

Slanje komentara nije uspelo.

Nevalidna CAPTCHA

beogradska seljačina

jedni isti od toalet papira do računara

TV LICA

special image

PRODAVNICA

 Mi nismo anđeli Dragan Bjelogrlić trebalo da igra anđela

SERIJE