"Usamljenog rendžera" igra Armi Hamer, jedna od zvezdi filma "Društvena mreža", a pomoćnika Tonta Džoni Dep.

Producent Džeri Brukhajmer je nedavno na svom Twitter nalogu objavio sliku koja nam omogućava da zavirimo u njihov svet...ne toliko svet, koliko da budemo u mogućnosti da vidimo kako izgledaju glavni junaci priče.

"Tonto i Usamljeni rendžer ponovo jašu", napisao je Brukhajmer ispod slike na kojoj vidimo "modifikovanog" kapetana Džeka Speroua sa pticom na glavi.

Pored Hamera (25) i Depa (48), u filmu Gora Verbinskog igraju još Helena Bonam Karter i Tom Vilkinson.

Interesantno je da je Dep pomogao snimanje filma iz svog džepa - nakon što je studio "Dizni" odustao od produkcije zbog nesuglasica oko budžeta filma, glavni glumac je rešio da učini sve kako bi njegov Tonto ugledao svetlost dana i dao 30 miliona dolara da se snimanje nastavi.

Film bi u bioskope trebalo da stigne 2013. godine.

(MONDO)