Menadžer i producent Aleksandra Vuksanovića, poznatijeg kao Aca Lukas Saša Mirković, oglasio se povodom skidanja dueta sa Cecom Ražnatović "Crni sneg" s njenog Jutjub kanala.
Samo par nedelja nakon što je Aleksandar Radulović Futa sa svojim timom krenuo u uklanjanje svih pesama na pomenutoj platformi zbog autorskih prava, pa je Jeleni Karleuši oborio ceo kanal, Lukas je rešio da uradi isto, a razloge je objasnio Mirković.
"Obrisali smo audio-snimak s kanala Ceca mjuzik. Obrisaćemo i Marakanu, kao i sve ostale snimke gde je Lukas neovlašćeno emitovan. Mogli smo odmah da joj obrišemo ceo kanal jer ima više od tri snimka sa Acom na njemu, ali nismo to uradili. Obrisaćemo i svaki drugi duet ako ga ona ne ukloni jer nam nije nadoknadila prava koja je naplatila od Jutjuba i digitalnih platformi. Ovo smatramo krađom izvođačkih i producentskih prava i zato smo to i uradili", izjavio je Mirković.
Lukas je i ranije imao problema s izvođačima i Jutjubom, pa je i duet "Bankina", koji je otpevao s Jelenom Karleušom uklonio s platformi kao i četiri dueta - "Omaklo mi se", "Daleko si", "Ljubav u doba kokaina" i "Svatovi", koje je snimio sa Ivanom Selakov.
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
(MONDO, Kurir)
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću