"Kurir" prenosi da bi televizija Pink mogla da bude novčano kažnjena zbog prikazivanja konzumiranja cigareta, jedne od omiljenih "namirnica" VIP ličnosi na imanju u Lisoviću.

"Inspektori sanitarne inspekcije zvali su produkciju i upozorili je da za prikazivanje pušenja sledi kazna od pola miliona do milion dinara", rekao je za taj list dr Radosav Mitrović, načelnik beogradske Sanitarne inspekcije.

Kamere rijalitija zabeležile su kako farmeri dime "sve u 16" u noći nakon što je stupio na snagu Zakon o zaštiti stanovništva od izloženosti duvanskom dimu.

PR menadžer Pinka Tatjana Vojtehovski rekla je "Kuriru" da će snimci farmera sa cigaretama najverovatnije biti samo cenzurisani, ali ukoliko inspekcija bude zahtevala, farmerima će pušenje biti potpuno zabranjeno.

(MONDO)