GlumacDragan Jovanović je pre nekoliko godina u jednoj emisiji, pokazao svoj dom na Zlatiboru u kojem uživa sa porodicom, a pre nekoliko godina je otvorio i vrata svog doma u Zemunu, koji je izgrađen na mestu na kojem je bila deponija!
Jovanović je sa suprugom Brankom Pujić 2006. godine u emisiji "TV lica kao sav normalan svet" otkrio da je odlučio da izgradi kuću upravo na imanju na kojem se nalazila deponija, jer je "pogled sa tog mesta bio prelep".
"Izgradnja kuće trajala je godinu i po dana. Ne bih nikada pomislio da nešto negde zidam da nisam otkrio ovo mesto. Radili smo zajedno film sa Purišom Đorđevićem i ja sam stajao ovde gde je ova terasa. Čekao sam da se namesti scena, okrenuo se i rekao sam: 'Što bih voleo ovde da imam kuću'", ispričao je glumac, na šta se nadovezala glumica Branka Pujić.
"Mi smo bili nošeni krilima ljubavi, ali u jednoj nezavidnoj situaciji. Živeli smo u jednoj sobi u kući mojih roditelja. Dragan je bio stipendista "JDP-a", ja nezaposlena glumica, Anđela je bila na putu, ali valjda te anđeli prate kad imaš pozitivnu energiju i ljubav i nešto nam se sve otvaralo polako, da bi na kraju Gagi Jovanović ovde na Gardošu obezbedio svojim devojkama mali dvorac".
BONUS VIDEO:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Olimpijakos vraća Filipa Petruševa: Grci javili, sve je rešeno
Real Madrid prošao Atletiko na penale: Sudija poništio gol Alvarezu, ovo će biti skandal
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu
Putin prevario ceo svet: Isplivao tajni ruski dokument, ništa od primirja, tek nastaje haos