Slušaj vest

Predrag Sarapa se posle nemilog događaja, koji se dešavao u studiju Pinka odmah uputio po lekarsku pomoć. On je primio dve infuzije i nije mogao da dođe sebi, a da se nije oporavio jasno govori i činjenica da se jutros nije pojavio na poslu.

Jutros je "dobro jutro", gledaocima na malim ekranima poželela samo njegova koleginica Dea.

Ministar za javna ulaganja, Darko Glišić, pojavio se jutros u emisiji koju vode Predrag Sarapa i Dea Đurđević, ali nije uspeo da završi svoje gostovanje, jer je, kako pišu domaći mediji, doživeo težak moždani udar.

Trenutak kada je Glišić doživeo moždani u Jutarnjem Foto: TV Pink

 Pročitajte još: Prvo oglašavanje Dee Đurđević nakon što je pozlilo Darku Glišiću: Otkrila šta se dešavalo u studiju pre dolaska Hitne

Sarapa se oglasio nakon što je pozlilo ministru Darku Glišiću.

"Sve je bilo normalno, ništa nije ukazivalo na to. Šalio se kao i uvek, i kada je pokušao da odgovori na pitanje u studiju nešto se desilo", rekao je Predrag Sarapa za "Republiku".

(Telegraf.rs, MONDO)