GlumicaEvanđelin Lili 2026. godinu počela je lošim vestima. Nakon što se onesvestila na plaži u maju 2025, a potom pala i udarila glavom, saznala je da ima oštećenje mozga.
- Onesvestila sam se na plaži, i pala licem napred na stenu - napisala je Lili u svojoj objavi malo nakon nesreće uz fotografiju krvavog lica.
Pored posekotina i povrede zuba, lekari su dijagnostikovali težak potres mozga i propisali glumici mirovanje.
Međutim, situacija se iskomplikovala. Lili je u junu otkrila da se stanje pogoršalo, te da pati od gubitaka pamćenja, poteškoća s koncentracijom i problema s pronalaženjem reči.
Nažalost, glumica iz serija "Lost" i "Hobbit" se sada oglasila u 2026, sa rezultatima koji su pokazali da, po svemu sudeći, ima trajna oštećenja.
- Rezultati skeniranja su stigli i pronađene su abnormalnosti u svim područjima. Funkcija mog mozga je oštećena. Dakle, imam oštećenje mozga od traumatske povrede mozga, a mogu biti uključeni i drugi faktori.
Inače, Lili je još u maju otkrila da je od ranog detinjstva imala nesvestice, te da se isprva sumnjalo na epilepsiju, da bi lekari, prilikom pregleda, ustanovili da ima hipoglikemiju (nizak šećer u krvi).
- Uznemirujuće je znati koliko će teška biti borba da pokušam da preokrenem deficit - dodala je Lili koja se povukla iz Holivuda 2024. godine kako bi se fokusirala na rešenje problema.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
(Telegraf.rs/MONDO)
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!