Slušaj vest

Aca Kos našao se u centru pažnje javnosti otkako se saznalo da živi sa bivšim političarem Čedom Jovanovićem.

Blizak prijatelj i saradnik Čedomira Jovanovića, mesecima je u žiži interesovanja, pogotovo od kako su mediji preneli lažnu vest da se par verio, što je političar demantovao.

Sada je Kos, koji je nedavno pokazao i kako je ostao bez kose zahvaljujući ćerki Čede Jovanovića, rešio da pratiocima otkrije stvari koje ih interesuju, pa je odgovarajući na njihova pitanja na Instagramu priznao da je zaljubljen.

"Jesi zaljubiška?", pitao je neko anonimno Acu, na šta je on odgovorio kratko i jasno:

"Uvek", poručio je Aca Kos, a u objavi još piše: "Tanka je linija od Poštovani... do Vidi druže... ".

aca kos
Foto: Instagram printscreen / coa.kos

Kos je nedavno gostujući na Kurir televiziji otkrio i da li je on "krivac" što su se Čeda i Ceca Ražnatović pomirili.

"Vi ste, Aleksandre, uspeli ono što nikada niko nije - da pomirite Čedu i Cecu", rekla je voditeljka, nakon čega je Kos rekao:

"Njih dvoje nikada nisu ni bili posvađani. Čeda je veličina koja poštuje sve ljude. Ceca je nezamenjiva. Nju najviše cenim i poštujem", objasnio je Kos.

U razgovoru s pratiocima je nekoliko puta istakao i da "obožava Cecu".

Pogledajte pitanja i odgovore:

aca kos pitanja pratilaca Foto: Instagram printscreen / coa.kos

 Jedno od pitanja se ticalo i njegove tetke Mire Škorić, koja nije u dobrim odnosima sa Cecom Ražnatović, a Kos je i tu rekao:"Moja ljubav prema Ceci je iznad svega i svih".

Ceca i Mira Škorić Foto: Youtube/Mira Skoric/prove 3

 Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

01:20
Čeda Jovanović održao emotivan govor na Banji dan, Aca ga snima Izvor: Instagram/coa_kos


Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!