Iako je reprezentacija Nigerije u četvrtak pretrpela poraz od Portugala rezultatom 2:1 u prijateljskom meču uoči Svetskog prvenstva, njihov čuvar mreže Maduka Okoje ima ogroman razlog da bude i te kako zadovoljan.
Naime, onog trenutka kada su se kamere tokom zvaničnog TV prenosa i predstavljanja sastava fokusirale na njega, Maduka Okoje je istog sekunda pretvoren u pravu senzaciju na svim vodećim društvenim mrežama.
Sve je eksplodiralo kada je popularni nalog "Blackish Press" na mreži X (nekadašnji Tviter) objavio da je ovaj zgodni golman postao viralan. U roku od samo 24 sata usledila je nezapamćena lavina reakcija.
Komplimenti i reakcije na račun njegovog fizičkog izgleda bukvalno ne prestaju da se ređaju. Koliko je interesovanje javnosti govori i podatak da je samo jedna jedina objava o njemu sakupila više od 3,8 miliona pregleda i preko 43.000 lajkova.
Slike na kojima Okoje pozira bez majice, gde su u prvom planu njegove mnogobrojne tetovaže, kao i savršeno izvajani mišići na rukama i leđima, dodatno su napravile haos, a komentari se i dalje samo nižu.
Podsetimo, Maduka Okoje se u novembru 2025. godine vratio u reprezentaciju Nigerije pred CAF plej-of turnir za plasman na Svetsko prvenstvo 2026. u Maroku, nakon što je odslužio dvomesečnu suspenziju zbog umešanosti u ilegalno klađenje.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
