Američka pevačica Kristina Agilera izjavila je kako je prioritet u njenom životu majčinstvo, ali bi volela da provede još koju "divlju noć" po klubovima.

Pevačica, koja sa suprugom Džordanom Bretmenom očekuje prvo dete, rekla je časopisu "Glamur" da pomalo žali za danima kada je radila šta hoće, bez ikakvih posledica.

"Povremeno želim da odem u klub i divljam, ali znam da su ta vremena za mene prošla", rekla je ona. Pevačica je istakla kako trudnoću mesecima nije htela da prizna medijima, jer je znala da će to novinarima postati jedina zanimljiva stvar na njoj. I bila je u pravu.

"Tabloidi uvek izmišljaju, a nisam želela da provlačim privatni život po žutoj štampi" zaključila je pevačica.

Kristina (25) je priznala da se, poput svojih koleginica Lindzi Lohan, Britni Spirs i Nikol Riči, na početku karijere družila sa ljudima koji su mogli da je odvedu na pogrešan put.

"Kad sam imala 21 godinu, stalno sam bila oko droge i alkohola, ali sam se trudila da ne pokleknem pred iskušenjima. Imala sam plan i slepo sam ga sledila pa nisam, kao neki, počela da uništavam život do neslućenih razmera", rekla je Agilera, očigledno aludirajući na pomenute koleginice.

Pevačica je ovog vikenda organizovala tradicionalni "baby shower", i ugostila zvezde koje su donele poklone za njenu bebu, koja će se roditi za tri meseca.

(MONDO)