Dragan Kojić Keba pojavio se sinoć na Music week festivalu, što je mnoge iznenadilo. Pevač ima pesmu sa reperom Dva soma, pa se na sceni pojavio kao njegov specijalni gost.
Tom prilikom, pre izlaska na binu, folker je govorio o gubitku kućnog ljubimca, "Zvezdama Granda" i aktuelnostima u svojoj karijeri.
Za porodicu Kojić ovo su teški dani budući da su izgubili kućnog ljubimca, za kojeg su bili jako vezani.
"Mnogo sam tužan ovih dana. Uh, moj Pako i to mi je rana... 15 godina je imao. Dočekao sam ga sa pesmom, ispratio ga pesmom, i voleo je uvek kad ja pevam i kad plačemo, liju suze. I on sve razume, ali dobro", rekao je pevač, pa dodao:
"Lekcije je davao svima, dosta sam naučio od njega. Valjda zato što ne mogu da govore, lekcije daju. To su bezuslovne ljubavi. Ja sam u šali nekad govorio ukućanima, dođeš nekad i popiješ malo više, oni okreću glavu, jedini Pako se raduje, i to je bezuslovna ljubav. A to se odnosi i na ljude, voleti i ne razmišljati koliko voliš. Nikad nećeš biti na gubitku ako voliš. Ako daješ i Bog ti daje.
"Bojan je zasluženo pobedio"
Keba se potom dotakao i završene sezone "Zvezda Granda", u kojoj je ocenjivao kandidate. Dao je svoj komentar na ovogodišnjeg pobednika.
"Zasluženo. Zna se da Makedonija najviše glasa. Ali to ne umanjuje uspeh Bojana Ilijevskog", rekao je on, pa se dotakao nove sezone i kolega iz žirija.
"Neće mi niko nedostajati, najmanje Mili. Nedostajaće mi Đorđe. Svi se lepo družimo. Imamo neku frekvenciju sa nekim manje, sa nekim više znaš. A da li ću biti sledeće sezone, ne znam, živi bili pa videli", rekao je zagonetno.
Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!
Bonus video:
Izvor: Telegraf/ MONDO
Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!
Keba skrhan bolom, cela porodica Kojić prolazi kroz teške dane: Oprostio se od njega
Dragan Kojić Keba pojavio se sinoć na Music week festivalu, što je mnoge iznenadilo. Pevač ima pesmu sa reperom Dva soma, pa se na sceni pojavio kao njegov specijalni gost.
Tom prilikom, pre izlaska na binu, folker je govorio o gubitku kućnog ljubimca, "Zvezdama Granda" i aktuelnostima u svojoj karijeri.