Emisije
IMATE PRIČU? Javite nam se.

HET-TRIK KAO OD ŠALE - NASTAVLJA SE TEROR ALEKSANDRA MITROVIĆA: Oborio golgeterski rekord, pa ga sad začinio sa 3 gola!

Engleska se divi Smederevcu - daje golove kao na traci i ne staje!

profimedia-0640584258 Izvor: Profimedia

Aleksandar Mitrović rešeta i nema nameru da stane! Niko u Engleskoj mu nije ravan, pošto je sa het-trikom u duelu sa VBA dao het-trik i došao do 18. gola ove sezone u Čempinošipu.

On je već ranije ušao u istoriju kao igrač sa ubedljivo najboljim odnosom minuta provedenih na terenu i postignutih golova u drugoj ligi Engleske, a sada je samo nastavio sa neverovatnim igrama.

Možda će vas zanimati

Na kraju je dao sva tri gola u pobedi svog tima nad VBA, a prvi je bio sa bele tačke. Upravo je Mitrović oboren i nad njim je napravljen penal, a onda je namestio loptu na kreč i dao gol.

Potom je iskoristio veliku grešku protivnika, presekao loptu koju je štoper VBA poslao ka svom golmanu i lako dao gol, a na kraju je i u samom finišu pogotkom za 3:0 u 82. minutu iskoristio asistenciju Harija Vilsona i dao je gol.

On je sa ova tri gola došao do jubilarnog 60. gola u svojoj karijeri u Čempionšipu i time je korpulentni Smederevac ušao u najboljih 40 strelaca u istoriji ove lige.