To bi bilo to. Fudbaleri Srbije zajedno sa članovima stručnom štaba i delegacijom FSS napustili su Nemačku posle ispadanja sa Evropskog prvenstva. Iz Augzburga su se zajedno uputili ka aerodromu. Kako javlja izveštač MONDA Milutin Vujičić tu su bila dva autobusa. U jednom su bili fudbaleri, a u drugom stručni štab.
Na jednom od snimaka vidi se i da je selektor Dragan Stojković otišao prvo u jedan autobus, pa je onda po kiši trčao u drugi. Da li je promašio bus ili je ušao da se javi fudbalerima nije poznato. Tu je i predsednik FSS Dragan Džajić koji je ušao u jedan od autobusa.
Usled velikog pljuska i nevremena u Augzburgu nije moglo da se vidi ko je u kom autobusu i koji igrači su tu, tamo je slično nevreme kao u Beogradu, grmi, seva... Inače, prvobitno je let trebalo da bude u 17 časova, pa je došlo do odlaganja i u Beograd će doći posle 22 časa.
Srpski fudbaler Ivan Ilić navodno nije sa igračima u avionu, već je odlučio da se vrati u Beograd ranije i uputio se ranije redovnim letom.
(MONDO - M.V.)
BONUS VIDEO:
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
"Tebe i takvih kao ti se niko ne plaši, Partizan ima preča posla od Kupa": Mijailović oštro odgovorio Čoviću