Svi događaji
Od najnovijeg
21:29

Oglasio se Aleksandar Stanojević

Prva izjava trenera Partizana Aleksandra Stanojevića posle poraza od OFK Beograda

Pobeda sezone OFK Beograda

OFK Beograd je posle TSC-a i Napretka ostvario još jedan veliki trijumf. Sva tri ostvario je u poslednja četiri kola, kao dokaz uspona forme ekipe Sima Krunića, koji večeras nije bio na klupi u Zaječaru

OFK Beograd Partizan uživo prenos TV Arena sport
MN Press

21:02

Partizan osvojio dva od devet bodova

Upravo to je učinak crno-belih u mečevima protiv IMT-a, Vojvodine i OFK Beograda. A predstoje im utakmice protiv dva vodeća tima, Crvene zvezde kod kuće 23. septembra i Mladosti iz Lučana u gostima, 28. septembra.

MN Press

21:02

Partizan će bar 50 dana čekati pobedu

Toliko dana će proći od 4. avgusta i utakmice Partizan - Železničar, u kojoj su crno-beli u Humskoj ostvarili dosad poslednju pobedu. Iako su u Zaječaru večeras bili jako blizu trijumfu, Aleksandar Paločević je u 86. minutu doneo izjednačenje "romantičarima", a onda je Filip Stojiljković u dubokoj nadoknadi na pas Nikole Mituljikića srušio favorita iz Humske.

66e72adce7c8b-0MAR51.JPG
MN Press

20:56

KRAJ UTAKMICE, OFK - PARTIZAN 3:2!

"RomantičarI" su srušili Partizan golom u 95. minutu i naneli mu bolan poraz pred večiti derbi u sledećem kolu!

66e72adeca2f9-0MAR52.JPG
MN Press

20:55

95' GOL - OFK Beograd vodi 3:2!

"Romantičari" su pred pobedom! Mituljikić je asistirao, Jurčević je loše reagovao, a OFK je pobedio! Strelac je bio Filip Stojiljković!

20:54

94' Mujakić poklanja, OFK Beograd ne koristi!

Ne jedna, već dve ogrome šanse OFK Beograda posle greške štopera, ali ne koriste to "romantičar", jer Aleksandar Jovanović sjajno brani!

20:51

Igraće se pet minuta nadoknade

0MAR47.JPG
MN Press

20:45

86' Gol - OFK Beograd izjednačuje na 2:2!

Strelac za "romantičare" iz penala bio je Aleksandar Paločević!

0MAR56.JPG
MN Press

20:44

85' Penal za OFK Beograd!

Igrač OFK Beograda je gađao glavom, Jurčeviča je lopta pogodila u ruku i to je jedanaesterac!

20:33

Ovako je Filipović doneo crno-belima vođstvo

0MAR52.JPG
MN Press

20:28

67' Traže penal u OFK Beogradu, sudija odmahuje

Jovanović i Mujakić su se sudarili, "romantičari" su tražili igranje rukom, ali nije bilo penala

0MAR72.JPG
MN Press

20:22

63' Umalo šansa za OFK Beograd

Mituljikić je proigrao Stojiljkovića, koji je šutirao kraj Mujakića i promašio gol crno-belih

20:20

Velike šanse za Partizan, ali ostaje 2:1

Đorđe Jovanović i Gajas Zahid nisu pogodili u jeku inicijative crno-belih u Zaječaru. Bibras Natho se uhvatio za glavu, jer je posebno Jovanovićeva prilika bila velika.

20:16

Ovako je Partizan poveo 2:1

Obratite pažnju na sjajno dodavanje Natha

20:07

46' Počelo drugo poluvreme

Partizan ulazi u nastavak sa prednošću.

Branko Vukašinović Aleksandar Stanojević
MN Press

19:42

40' Gol, Partizan opet vodi, 2:1!

Spektakularna asistencija Bibrasa Natha za Ibrahima Zubairua, koji je istrčao kontru "školski" i zatresao mrežu OFK Beograda za još jedno vođstvo!

TV Arena sport/Screenshot

19:39

A, ovako je OFK Beograd izjednačio na 1:1

19:38

Ovako je Partizan poveo 1:0

19:26

26' Aldo Kalulu šutira preko gola i traži penal

Trčao je napadač Partizana ka arbitru nakon što je poslao loptu sa oko osam metara. Trčao je potom ka arbitru Milanu Stefanoviću tražeći penal, ali nije bilo reakcj sudije.

19:17

18' Gol - OFK Beograd izjednačuje, 1:1!

Samjuel Ovusu kažnjava grešku odbrane crno-belih i izjednačuje posle samo tri minuta! Bivši igrač Čukaričkog utrčao je po levoj strani, napravio sebi postor i savladao Aleksandra Jovanovića!

19:15

15' Gol - Partizan vodi 1:0!

Aleksandar Filipović je glavom poslao loptu u mrežu OFK Beograda, za vođstvo crno-belih 1:0!

19:12

13' Velika šansa i za Partizan!

Natho je našao Zubairua, OFK Beograd se odbranio, a onda je Kalulu natrčao na odbijenu loptu i snažnim šutem je prebacio gol. Ostaje 0:0.

19:12

12' Prva velika šansa - za OFK Beograd

Vukčiević je gađao posle kornera, Mujakić je kasnio, ali su crno-beli imali sreću jer je lopta prozujala preko prečke.

19:04

Partizan se oprostio od dvojice napadača

U prethodne dve nedelje, crno-beli su se rastali sa dvojicom napadača. Mateus Saldanja otišao je u Ferencvaroš, a Ksander Severna ovog popodneva u Makabi Haifu.