Bivši fudbaler Crvene zvezde Nikola Stanković dao je spektakularan gol za Čukarički u remiju protiv Novog Pazara u gostima (2:2). Volej-udarcem on je ulepšao utakmicu na Gradskom stadionu u Pazaru, gde su domaći navijači napravili spektakl dočekavši svoje ljubimce posle dugo vremena na matičnom terenu.

Pogledajte gol kojim je Stanković u 68. minutu postavio konačan rezultat 2:2:

Čukarički je u Pazaru poveo 1:0 golom Vinisijusa Mela u 16. minutu, a onda je Adem Ljajić namestio dva pogotka domaćima, za preokret 2:1. Strelci su bili Uroš Đuranović i Aleksandar Mesarović. Na poluvremenu je rezulat bio 2:1 za tim Tomislava Sivića, ali je u 68. minutu ipak "sevnuo" volej Nikole Stankovića, kojim je podsetio na to kakvu bombu ima u nozi.

Nikola Stanković (21) je dete Crvene zvezde i igra za Čukarički od prošlog leta, a prethodno je u dresu "A" tima crveno-belih odigrao 12 utakmica i dao dva gola, oba u Kupu Srbije u sezoni 2022/23.

Pogledajte kako je izgledao meč Novi Pazar - Čukarički na Gradskom stadionu.