Reprezentacija Srbije je pauzirala u martovskim mečevima i nije igrala u svojoj kvalifikacionoj grupi za Svetsko prvenstvo. U toj grupi "K" šest bodova imaju Englezi, po tri Albanci i Letonci, dok je Andora bez bodova.
U mečevima drugog kola Engleska je ostvarila laku i ubedljivu pobedu protiv Letonije na "Vembliju" (3:0). Pogodili su Ris Džejms (38. minut), Hari Kejn (68) i Ebereči Eze (76). Bilo je to dovoljno za novi trijumf od dolaska Tomasa Tuhela na klupu reprezentacije.
Laganu pobedu upisali su i Albanci u Tirani protiv Andore. Dvostruki strelac bio je Rej Manaj u 9. i 19. minutu, a trijumf je potvrdio Mirto Uzuni golom u dubokoj sudijskoj nadoknadi. Što se "orlova" tiče, prve mečeve u kvalifikacijama za Mundijal igraće u junu, prvo protiv Albanije u gostima, pa protiv Andore kod kuće.
Od ostalih reprezentacija drugu pobedu upisala je i Bosna i Hercegovina koja je uz dosta problema slomila otpor Kiprana (2:1). Strelci su bili Elmedin Demirović i Haris Hajradinović.
Rezultati:
- Litvanija - Finska 2:2
- Albanija - Andora 3:0
- Bosna i Hercegovina - Kipar 2:1
- Engleska - Letonija 3:0
- Poljska - Malta 2:0
- San Marino - Rumunija 1:5
BONUS VIDEO: