Predsednik Reala Florentino Perez objasnio je pre nekoliko dana da je Ćavi Alonso otišao iz kluba na sopstveni zahtev, u potrazi za novim izazovima.

Istovremeno, španski list "Mundo Deportivo" objavio je da je razlog selide veziste zapravo pevačica Lurdes Ernandez, umetničkog imena "Rusijan Red".

Navodno, Alonso i Lurdes bili su u vezi, za koju je saznala i fudbalerova supruga i potom mu zapretila razvodom. "Ćavi je sve okončao selidbom u Minhen", objasnili su španski novinari.

S  tim u vezi, oglasio se i trofejni fudbaler, na svom Twitter profilu.

"Povodom laži objavljenih u El Mundu u vezi sa razlozima mog odlaska iz Reala, hoću da kažem da sam već pokrenuo sve neophodne pravne akcije. One se odnose i na autora te informacije, kao i protiv njegovog medija. Takođe, tražim brzi demanti", poručio je Španac.

Dakle, pevačica nije Alonsu posvetila baladu koju je nazvala baš njegovim pravim imenom - Ćavijer.

VideoPesma