ŠOK SRPSKOG FUDBALA - POTOP RADNIČKOG IZ NIŠA! Počeo sezonu u Evropi, a sad je RAZBIJEN u baražu za OPSTANAK u ligi!

Radnički iz Niša odigrao "sramotno" u prvom meču borbe za opstanak.

Inđija je pobedila Radnički iz Niša 3:1 u prvoj utakmici baraža za popunu Superlige sledeće sezone. Tim iz Prve lige Srbije, odnosno drugog ranga, vodio je 3:0 savršeno koristivši svoje šanse do završnice, u kojoj je Lazar Pavlović ipak dao kakvu-takvu nadu favoritu pred revanš u nedelju na stadionu Čair.

Podsetimo, Radnički je ovu sezonu počeo u kvalifikacijama za plasman u Konferencijsku ligu, u njoj je šokantno ispao u dvomeču protiv Gzire junajted, a spas i ostanak u Superligi tražiće početkom krajem nedelje. "Samo kratko - sramota kako smo izgubili utakmicu. Čestitam protivniku na pobedi i to je to", rekao je posle meča trener Dragan Šarac.

Strelci za Inđiju bili su Dragan Radosavljević u 7. minutu i Slaviša Stojanović u 22. i u 81. minutu. Njihovim pogocima Inđija je razbila Radnički, koji je nadu za ostanak donekle sačuvao zaista lepim golom bivšeg veziste Partizana. Ipak, favorit će morati mnogo bolje.