Nestvarne scene, ovakav crveni nikad niste videli: Golman isteran sa utakmice u 29. minutu!

Tomas Kaminski će dobro razmisliti kada sledeći put bude hteo da uštedi na vremenu.

X/VWHPortsmouth

Neverovatne scene na meču drugog kola Čempinpšipa! Nakon što je prošlogodišnji premijerligaš Luton izgubio derbi prvog kola od Barnlija 4:1 u drugom kolu su posle pola sata ostali sa igračem manje i to tako što je golman Tomas Kaminski dobio crveni karton!

Da li ste nekada čuli da je golman nekog tima za pola sata zaradio dva žuta kartona? Zaista je to retka pojava, a potrudio se Belgijanac da zagorča život svojoj ekipi. On je prvo u 29. minutu uspeo da dobije žuti karton zbog zadržavanja vremena, a onda je minut kasnije prekinuo kontru rivala tako što je startovao na Patrika Lejna.

Dobio je ekspresan crveni karton i morao je da napusti teren, a umesto njega je na gol je stao Džek O'Šej koji je zamenio napadača Karltona Morisona. Pogledajte taj start za crveni karton: