Najveći talenat i najskuplji igrač Zvezde za 2:0 u derbiju: Ovako je Silas matirao Jovanovića (video)

Pogledajte kako je Crvena zvezda duplirala vođstvo protiv Partizana.

Crvena zvezda je povela protiv Partizana u 24. minutu golom Šerifa Endijaja, nakon što je Stefan Kovač igrao rukom, a nakon nekoliko propuštenih šansi za crno-bele, stigla je nova kazna na isteku prvog poluvremena. U trećem minutu nadoknade, Zvezda je duplirala vođstvo u derbiju preko svog najskupljeg fudbalera - Silasa!

Bio je to dug napad Crvene zvezde u kom je Seol poslao karakterističan centaršut, izbačena je lopta nakratko, ali pravo na nogu Andrije Maksimovića. "Zvezdin Mesi" je odmah gurnuo u prostor za Silasa, a fudbaler iz DR Konga je rutinski pogodio gađajući dalji ugao Jovanovićevog gola. Čini se da nije mogao bolje najbolji igrač Partizana, jednostavno je udarac bio previše precizan, iz odlične pozicije.

Pogledajte kako je Silas postigao svoj prvenac u dresu Crvene zvezde i to u "večitom" derbiju:

Partizan - Crvena zvezda 0:2  Youtube/ TV Arena sport