Svi događaji
Od najnovijeg
13:23

Šta nas sad čeka?

Naredni duel Srbija igra sa selekcijom Australije u utorak u juatarnjim časovima - tačno u 10:30.

13:22

Auh... Ovo je bilo teško!

Gubila je Srbija na poluvremenu, na dva minuta do kraja je bilo nerešeno, ali je na kraju Dušan Mandić sa šest pogodaka uspeo da donese našem timu trijumf. Mnogo teže nego što smo hteli i očekivali.

13:20

Kraj! Pobeda Srbije!

Srbija je sa 16:15 na kraju pobedila Japan!

13:19

Odbranili smo se!

Odbranili smo se i ostalo je 45 sekundi do kraja! Na 27 sekundi do kraja selektor Uroš Stevanović zove tajmaut!

13:17

16:15 Veliki Dušan Mandić!

Bomba, bomba, bomba! Vodimo golom razlike! A onda na 68 sekundi do kraja imamo isključenje za Dedovića i tajmaut Japana.

Profimedia/IMAGO

13:15

15:15 Nerešeno!

Smanjili su japanci na 15:14,a onda je Inaba na 1:53 do kraja iz mrtvog ugla iznenadio na 15:15.

13:13

15:13 Još malo!

Petarca posle stara nad Nikolom Jakšićem, Odgovornost je preuzeo Dušan Mandić, a onda je pogodio. Idemo!

EPA-EFE/Tibor Illyes

13:11

14:13 Još tri minuta!

Japanci daju gol iz velike daljjine i sada Vatanabe daje svoj prvi gol. Imali smo jako loš napad, a onda su Japanci ušli u kontru. Ipak nisu pogodili.

Uroš Stevanović
Luka Stanzl / Pixel Media / Profimedia

13:09

14:12 Dušane, samo bombarduj!

Neprecizan je Viktor Rašović, a naša odbrana je zaustavila Okavu. A onda je Mandić dao peti gol - 14:12

13:07

13:12 Ma tu je Dušan!

Četvrti gol Dušana Mandića iz osam šuteva, ali odmah Inaba uspeva da iznudi isključenje. Drugo isključenje za Drašovića, ali so se odbranilI!

Srbija Japan uživo prenos RTS 1 vaterpolo Olimpijske igre Pariz
MN Press Radomir Drašović (bela kapica)

13:05

Poslednja četvrtina! 12:12!

Odmah igrač više za nas, ali sa centarske pozicije Sava Ranđelović ne pogađa u sada sa igračem manje primamo gol - 12:12.

13:01

Kraj treće četvrtine! Vodi Srbija 12:11

Pogodili smo prečku, ali odbrana nas vadi! Ipak nema gola u poslednjem napadu za nas, a Japanci jure u kontru, stižu do gola Fiipovića, šutira i pormašuje.

MN Press

12:57

12:11 Okava nas muči!

Drži prednost Srbija, koristimo igrača više, ali ponovo nam sudije sude isključenje, sada Petru Jakšiću. Ipak ovde se branimo! Ipak onda je Japan u svom stilu posle dve brze kontre preko Keiga Okave stigao na 12:11.

12:55

11:9 Novi peterci!

Na startu treće četvrtine suđen je peterac za Japan koji je odbranio Radomir Filipović, a Jusuke Inaba je sada precizan i 11:9 je.

EPA-EFE/KIYOSHI OTA

12:51

11:8 Idemo!

Sada je Nikola Dedović pogodio i vodimo sa dva pogotka razlike. Lakše se diše na četiri minuta do kraja treće četvrtine. Novi pogodak i pada ovaj Japan fizički!

12:46

DRUGO POLUVREME! Evo sad vodimo! 9:8

Mini serija olimpijskih šampiona! Strahinja i Viktor Rašović su dali po gol sa distance i vodimo 9:8.

12:38

POLUVREME! Gubi Srbija 8:7

Gotovo je prvo poluvreme i ovo zaista brine! Japanci su koristili svoje šanse iz igrača više i sa peterca i uspeli su da vode sa golomk razlike na poluvremenu.

Pixsell/Sanjin Strukic / Pixel Media / Profimedia

12:36

8:7 Problemi za Srbiju!

Drugo isključenje za Dušana Mandića, što pravi baš ozbiljne probleme, a onda je i Dedović isključen. Opet gubimo posle gola Takate.

12:34

7:7 Dedović pogađa!

Nikola Dedović je pogodio, ali je onda napravljen peterac i Inaba je opet uzeo loptu. Sada je bio precizan!

12:32

6:6 Opet je nerešeno!

Dao je gol Inaba, ali je suđeno isključenje i nije priznat taj gol. A onda su nastavili da postižu golove sa igračem više i opet je nerešeno posle gola Okave.

EPA-EFE/ANTONIO BAT

12:29

6:5 Ma tu je Mandić!

Dušan Mandić nas spasava, a onda se i branimo na centru. A onda Viktor Rašović daje šesti gol za Srbiju!

radoslav filipović

12:26

Druga četvrtina! 5:4 vodi Japan

Japancima je suđen peterac, a onda je njihovom igraču ispala lopta! MI smo takođe preko Vica izgubili loptu, a naš centar je isključen. Suzuki daje gol i vodi Japan!

12:21

Kraj prve četvrtine - nerešeno! 4:4

Imao je Japan poslednji napad, ali srećom Drašović je bio siguran na golu. Ipak, 4:4 kao rezultat nas sigurno ne zadovoljava!

MN Press

12:15

4:4 VAR priznaje gol Adačiju!

Ne pogađa Nemanja Vico sa centarske pozicije, a onda Adači daje svoj drugi gol i sada smo ponovo u egalu!

12:12

4:2 Evo i Nikole!

Nikola Jakšić kapitenski! Sa krila je pucao i ponovo nam je doneo prednost. Za sada jako, jako efikasan meč. Zatim je i Nemanja Vico uspeo da pogodi i sada smo se odmakli malo rivalima.

nikola jakšić
RTS/screenshot

12:09

2:2 Japanci se vraćaju!

Ide lopta posle šuta rivala, ali Radoslav Filipović nije tu mogao ništa. A onda u narednom napadu Jusuke Inaba ponovo pogađa.

Zsolt Szigetvary/MTI

12:06

Počelo je! 2:0

Prvu loptu imaju Japanci, ali Dušan Mandić daje prvi gol, a onda u narednom napadu još jedan. Ne mogu mu ništa!

dušan mandić
Profimedia/ IMAGO

11:29

Prva dva meča ključna!

Prvi meč od 12:05 igramo sa Japanom, a onda je rival 30. jula Australija. Sa te dve pobede imamo u džepu četvrfinale i skida se pritisak sa našeg tima, tako da sada imamo velike nade!

vaterpolo
Promo/Vaterpolo savez Srbije/Screenshot

11:19

Srbija kreće!

Prvi meč Srbije na Olimpijskom turniru u vaterpolu na programu je od 12:05 i igraće naši delfini protiv Japana.