"Bila sam veoma nesrećna dok sam snimala Rubi, svaki dan sam plakala": Barbara Mori šokirala nakon 20 godina

Čuvena glumica koja se proslavila ulogom Rubi i u istoimenoj seriji, otkrila je detalje iz svog teškog odrastanja. Dodajte MONDO u vaš Google izbor
Foto: YouTube/ Tlnovelas /printscreen

Barbara Mori u vreme dok je snimala seriju "Rubi", ostavila je bez daha sve koji su je gledali na malim ekranima. Nije bilo muškaraca koji ne bi poželeo da bude sa zanosnom Rubi, a nema ni žene koja joj nije zavidela.

Barbara je priznala da je tada imala sve ono o čemu neko može da sanja, svetsku slavu, novac, uspeh...

"Imala sve ono što mnogi misle da je sinonim za sreću, ali kada bih otišla u garderobu i stala pred ogledalo, počela bih da plačem", navela je latinoamerička lepotica i ododala:

"Bila sam usamljena i shvatila sam da novac nije sreća, ponudili su mi ugovor koji bi definitivno obezbedio moju budućnost i život, ali ja sam ga odbila slušajući svoj unutrašnji glas. Mene su slomili još u detinjstvu, otac je bio nasilan, majka me je napustila. Nema novca koji može da obnovi slomljeno srce. Nikada se nisam osećala dovoljno da zaslužim ljubav ili nešto lepo", rekla je Barbara, piše NajŽena.

Lepa glumica danas ima 48 godina, a sa 38 je prvi put postala baka. 

Barbara je posvetlela kosu, a u međuvremenu se posvetila nešto ozbiljnijim ulogama, ali i alternativnijem stilu života - poput joge i ajuverde. Voli da pozira u prirodnim izdanjima, s fanovima deli fotografije iz prirode, ali ne sakriva svoj privatni život.

Pogledajte je danas:

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

Bonus video:

This browser does not support the video element.

Glumica Hristina Popović smršala 30 kilograma Izvor: Instagram/hristina_popo

Svet poznatih nadohvat ruke. Sve goruće teme, aktuelna dešavanja i najsočniji tračevi na jednom mestu. Pridruži se Viber zajednici ŽIVOT POZNATIH i budi u toku svakog dana!