
Na fotografijama koje su se začas proširile društvenim mrežama vidi se zastupnik Sela kako leži na podu.
Ova fotografija izazvala je potpuni bes na internetu, a sve je veći broj onih koji prete državnim udarom ako albanski zastupnik umre od zadobijenih povreda.
"Očekujemo građanski rat ukoliko Sela umre", objavio je jedan korisnik Twittera na albanskom.
Zijadin Sela koji je teško povređen u neredima u Sobranju hospitalizovan je na Intentivnoj nezi Klinike za neurohirurgiju u Skoplju.
On je van životne opasnoti, saopštio je danas direktor Urgentnog centra Redžep Selmani.
Na Facebooku se pojavila poruka da će, ukoliko Zijadin Sela umre, umreti i Slavomakedonija.
Na sajtu nedeljnika Fokus prethodno je objavljeno da Sela ima kontuziju mozga (nagnječenje) i lomove.
Među javno obavljenim komentarima nalazi se i onaj da su u vreme napada na Selu, "makedonski fašisti uzvikivali 'prokleti Albanci'".
"Zijadin Sela… uz tebe smo, molimo se za tebe", napisao je jedan korisnik Facebooka, prenosi Index.hr.
POGLEDAJTE FOTOGRAFIJE IZ SOBRANJA:
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Olimpijakos vraća Filipa Petruševa: Grci javili, sve je rešeno
Real Madrid prošao Atletiko na penale: Sudija poništio gol Alvarezu, ovo će biti skandal
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu
Putin prevario ceo svet: Isplivao tajni ruski dokument, ništa od primirja, tek nastaje haos