Kraj utakmice, pobeda Zvezde 1:0

Standings provided by Sofascore

20:57

Dobra prilika za Zvezdu u 97. minutu

Milson je istrčao kontranapad, bio fauliran u 20. minutu, a sudija Ilić je uz žuti karton defanzivcu Radničkog dosudio slobodan udarac za Beograđane. Ivanić je gađao sa oko 18 metara, a golman Lijeskić je zaustavio taj udarac.

20:52

Meč se nastavlja, igraće se 9 minuta nadoknade

0NIK46.JPG
MN Press

20:46

Ponovo je izbio haos u Gornjem Milanovcu

Sudija Milan Ilić prišao je klupama i razgovara sa Feđom Dudićem, trenerom Radničkog 1923.

Crvena zvezda Radnički 1923 prekid
TV Arena sport

20:45

85' GOOOL, ZVEZDA VODI 1:0!

Mirko Ivanić ušao u igru i doneo prednost u 85. minutu! Dribling, trk po liniji šesnaesterca i gol!

Mirko Ivanić

20:38

79' Isključen fudbaler Radničkog

Posle faula, a potom verovatno i prigoova, Radnički je ostao bez Matije Gluščevića u 79. minutu. Teško se mirio sa tom odlukom i članovi stručnog štaba su ga smirivali kraj klupe

Crvena zvezda Radnički 1923
MN Press/Mlađan Ivanović

20:32

72' Zvezda traži penal, Ilić odmahuje

Fudbaleri Crvene zvezde traže penal zbog igranja rukom u kaznenom prostoru, ali je lopta pogodila Ćosića u ruku od noge i nije imao vremena da reaguje. Sudija Ilić i njegove kolege iz VAR sobe ocenile su da je to nedovoljno za penal

20:27

67' Zvezda mora u napad, ali nema prilika

Naser Điga pokušao je da u 67. minutu proigra Luku Ilića, ali je golman Lijeskić bio na pravom mestu da spreči potencijalnu šansu crveno-belih

20:20

Evo zašto je prekinut meč

Pogledajte trenutak u kojem je petarda eksplodirala kraj fudbalera Crvene zvezde Vanje Drkušića. Nedugo nakon ovoga je napustio igru

vanja drkušić
TV Arena sport/Screenshot

19:48

Slovenci napadaju Radnički

Zvezdin vezista Timi Maks Elšnik je ubacio loptu u peterac, tamo je pogodio svog saigrača i zemljaka Vanju Drkušićša

19:46

46' Prekid meča, petarda pukla kraj Drkušića

Petarda je eksplodirala pored fudbalera Crvene zvezde Vanje Drkušića. Sudija je odmah zaustavio igru.

19:37

37' Najbolja šansa za Zvezdu, loš šut Dalsija

Dobio je iznenada Dalsio prostor u kaznenom prostoru, šutirao je blaže nego što se očekivalo, a sada već razigrani golman Lijeskić je lako reagovao na ovu loptu.

19:26

27' Seol gađa pod prečku

Zvezdin Korejac Seol Jung-Vu gađao je sa ivice kaznenog prostora, a golman Radničkog Luka Lijeskić je sjajno reagovao i poslao loptu u korner.

19:17

17' Prvi šut na utakmici, previše prostora za Elšnika

Kragujevčani su dopustili Slovencu da se namesti za šut, sa oko 25-30 metara, gađao je snažno i lopta je otišla iznad prečke.

Luka Ilić

19:13

12' Kratki prekid, navijači gađali Seola

Pristalice Radničkog 1923 gađale su beka Crvene zvezde, na šta je trener Kragujevčana Feđa Dudić reagovao i apelovao da

19:00

Sastav Radničkog 1923

18:58

Crvenoj zvezdi curi vreme

A Liga šampiona neće da čeka! Transferi Crvene zvezde moraju što pre da dođu na redu

Zvezdan Terzić
Dušan Milenković/ATA images

18:57

Sastav Crvene zvezde - Drkušić debituje

16:18

Zvezda igra Superligu posle 17 dana

Zbog dvomeča protiv Bode Glimta, Crvena zvezda odložila je prethodne dve utakmice u Superligi, nakon gostovanja Čukaričkom u Pančevu 15. avgusta.

16:18

Tabela Superlige

16:17

Nije kraj, Zvezda hoće i krilo Štutgarda

Prema saznanjima MONDA, krilni napadač od 10 miliona evra, Silas, želja je Crvene zvezde.

Silas
Harry Langer/DeFodi Images/Profimedia

16:15

Već se zna i ko menja Hvanga

Korejac odlazi u Fejnord, a Zvezda prema saznanjima MONDA hoće da dovede Suelija Meitea, nekadašnjeg igrača Milana.

IPA / BACKGRID / Backgrid UK / Profimedia

16:12

Vest dana iz Zvezde - Hvang odlazi

Korejac In Bom Hvang, kreator igre crveno-belih, nastaviće karijeru u Fejnordu. Holandski mediji objavili su da je Zvezda prodala Hvanga i da će promocija u Roterdamu biti održana već u ponedeljak, posle lekarskih pregleda.

Im Bom Hvang
Fabrice COFFRINI / AFP / Profimedia

16:07

Dobro došli u tekstualni prenos

Utakmica Radnički 1923 - Crvena zvezda igra se na stadionu Metalca u Gornjem Milanovcu od 19 časova.