Partizan je dramatično izgubio od OFK Beograda u Zaječaru, primivši u poslednjih 10 minuta dva gola za konačnih 3:2 za "romantičare".

Crno-beli su od prvog poluvremena imali vođstvo 2:1, ostvareno golovima Aleksandra Filipovića i Ibrahima Zubairua, ali je OFK Beograd u završnici izjednačio golom Aleksandra Paločevića iz penala, a onda i pobedio udarcem Filipa Stojijlkovića u 96. minutu.

OFK je izjednačio udarcem Paločevića posle penala koji je skrivio Mario Jurčević, igrajući rukom posle šuta glavom jednog igrača "romantičara". Pogledajte.

U dubokoj nadoknadi vremena je rezervista OFK Beograda Nikola Mituljikić sa leve strane proigrao Stojijlkovića na daljoj, desnoj stativi, kraj koje je uputio udarac za konačnih 3:2 za OFK. Bio je to treći uzastopni meč crno-belih u Superligi bez pobede.