Trener Partizana Savo Milošević posle pobede protiv Novog Pazara nije se smejao. Govorio je o krizi i o greškama.

17:54

Gotovo je, Partizan je pobedio Pazar 4:3!

Burna, burna utakmica na Gradskom stadionu!

17:51

93' GOOOL, KOVAČ ZA POBEDU PARTIZANA 4:3!

Stevan Kovač je na spektakularnu asistenciju Gajasa Zahida primio loptu, istrčao pred gol Pazara i dao svoj drugi gol na utakici!

17:50

91' Đuranović promašuje pobedu Pazara!

Pogodio je dvostruki strelac Partizanovog rezervistu Kevina Arijagu u glavu i tako je sprečen četvrti gol u mreži crno-belih!

17:45

Ovako je Partizan poveo 3:2 u Pazaru

Nije dugo trajalo vođstvo crno-belih pred završnicu meča

17:42

83' GOOOL, Novi Pazar - Partizan 3:3!

Pazarci ponovo pogađaju, udarcem Uroša Đuranovića sa ivice peterca! Ponovo je ogroman kiks napravila odbrana crno-belih i ostavila je Đuranovića potpuno samog u srcu kaznenog prostora. Širio je ruke Savo Milošević kraj klupe

17:39

Natho izlazi uz raspravu sa domaćima

Doneo je Bibras Natho Partizanu preokret i izašao iz igre u 82. minutu, uz raspravu sa klupom domaćih. Umesto njega na terenu je Gajas Zahid

17:37

Žuti karton za Sava Miloševića zbog prigovora

17:32

74' GOOOL - Partizan vodi 3:2!

Majstorska asistencija Bibrasa Natha, trk Ibrahima Zubairua i gol za potpuni preokret crno-belih! U situaciji "jedan na jedan" spustio je loptu kraj golmana Popovića, obišao ga i lako pogodio mrežu za vođstvo Beograđana.

Ibrahim Zubairu
TV Arena sport/Screenshot

17:26

Domaći traže crveni za Ovusua

Vezista Partizana je bio neoprezan na sredini terena, napravio grub faul zbog kojeg su domaći tražili drugi žuti, odnosno crveni karton. Sudija Miloš Milanović odbio je zahteve i Partizan je ostao sa 11 igrača

17:23

Novi Pazar pokušava da vrati vođstvo

Aleksandar Mesarović gađao je sa 19 metara lopta je otišla preko gola. Više inicijative domaćih, koji su "gladniji" na 2:2

Partizan Novi Pazar uživo prenos livestream Arena sport 1 link
Mladjan Ivanović/MN Press

17:19

61' Nervozan Natho, nervozan i Ovusu

Još jedan fudbaler Partizana dobio je žuti karton zbog prigovora ka sudiji

17:18

56' Pazar hoće gol, Partizan zapretio iz kontre

Raširio je ruke Bibras Natho ka Aldu Kaluu nakon što mu nije dodao loptu u kontranapadu po levoj strani. Bio je Izraelac u potencijalno dobroj poziciji ali nije, dobio loptu da šutne. Potom je Natho dobio žuti karton zbog prigovora

17:18

Još fotografija sukoba ispred stadiona

ATA Images/ATAIMAGES Novi Pazar Partizan Navijači

17:12

Haos pred stadionom, rat policije u huligana

Pogledajte dramatične fotografije sukoba navijača Novog Pazara i pripadnika policije ispred stadiona.

17:03

46' - Ušao Arijaga

Milošević je napravio jednu promenu, ušao je Arijaga umesto Mujakića.

17:00

Gol Partizana za 2:2

Pogledajte gol Partizana za 2:2 u Pazaru:

16:57

Ovako je Partizan smanjio na 2:1

Pogledajte gol Partizana za 2:1 u Pazaru.

16:55

Gol Pazaraca za 2:0

Ovako je Novi Pazar duplirao prednost na 2:0.

16:53

Ovako je Novi Pazar poveo

Ovo je gol Novog Pazara za 1:0.

16:51

Tuča navijača sa policijom

Nastao je haos tokom meča, došlo je do sukoba između navijača i policije.

16:48

Poluvreme

Završeno je prvo poluvreme, rezultat je 2:2!

16:43

41' Gol, Partizan izjednačuje - 2:2!

Stefan Kovač vraća crno-bele u život, nerešeno je! Veliki prostor dobili su crno-beli da se dodaju na ivici kaznenog prostora, vezista Partizana je to iskoristio da se nameti i da rutinski savlada Popovića!

16:39

Umalo 2:2, opet brani Popović!

Zubairu i Natho predvode ofanzive crno-belih, poletela je lopta ka golu za izjednačenje, ali je Popović izbio u korer!

16:38

37' Gol - Partizan smanjuje na 2:1!

Ibrahim Zubairu pogodio je mrežu Pazara iz neposredne blizine! Golman Popović odbranio je dva udarca, a onda kod trećeg nije mogao ništa.

16:29

Ovako je izgledao prekid u Pazaru

16:27

28' Bibras Natho šutira - slabo i po zemlji

Posle akcije Alda Kalulua po levoj strani, Izraelac je dobio loptu na ivici kaznenog prostora, gađao je iz prve, po zemlji, ali bilo je to lako za golmana Novog Pazara Stefana Popovića.

16:23

Za vreme Ljajićevog govora, 2 gola Pazara

U Partizanovom "Sportskom centru Teleoptik" u toku je obraćanje Rasima Ljajića nakon što je preuzeo rukovodođenje klubom. Dok traje ta konferencija, Novi Pazar razbija Partizan na terenu na startu utakmice.

16:21

21' Novi Pazar - Partizan 2:0!

Partizan tone u Pazaru! Dragan Bojat dao je i drugi gol za domaćina, posle prodora sa desne strane!

16:20

21' Partizan u kaznenom prostoru, ništa od šanse

Đorđe Jovanović pokušao je da proigra Bibrasa Natha, ali su odbrambeni igrači Pazara zaustavili taj napad.

16:17

Dok Partizan gubi, dobio novu upravu

Za vreme utakmice u Novom Pazaru, Rasim Ljajić je pročitao sastav nove uprave, odnosno Radne grupe Partizana. Tu je i Peđa Mijatović.

16:15

15' ŠOK ZA PARTIZAN, NOVI PAZAR VODI 1:0

Zicer u kaznenom prostoru za Uroša Đuranovića i rutinska egzekucija!

16:10

Meč je nastavljen prema planu

Sudija Milanović je sa saradnicima razgovarao sa komesarima za bezbednost oba tima i meč će biti nastavljen.

16:04

4' Topovski udari, prekinut meč!

Navijači Novog Pazara ubacuju topovske udare na istočnu tribinu stadiona, sudija Miloš Milanović je odveo ekipe van terena!

16:03

Meč počeo u sablasnoj atmosferi

Već po običaju i tradiciji, izgredi navijača Novog Pazara i gađanje golmana Radničkog 1923 izazvali u sankciju zbog koje je i ovog puta stadion prazan

15:45

Meč uskoro počinje

Meč u Novom Pazaru počinje u 16 časova.

15:18

Čeka se Skupština

Dok fudbaleri igraju u Superligi meč u Novom Pazaru, čekaju a čuju i šta se dešava na Skupštini kluba.

15:04

Evo sastava

Novi Pazar (4-2-3-1): Popović - Bojat, Đurić, Bačkulja, Miletić - Islamović, Kovačević - Ziljkić Mesarović, Ljajić - Đuranović.

Partizan (4-2-3-1) : A. Jovanović – Filipović, Ilić, Mujakić, Jurčević– Kovač, Ovusu – Zubairu, Natho, Kalulu – Đ. Jovanović.

15:00

Čekamo meč!

Partizan će na gostovanju od 16 časova igrati sa ekipom Novog Pazara u okviru 12. kola Superlige Srbije.