Novi Pazar je vodio sa 2:0, pa je u završnici drugog poluvremena izjednačio na 3:3 i samo nekoliko minuta posle toga primio je gol koji je značio da je Partizan odneo tri boda za Beograd. Potpuni šok za domaći tim i veliko slavlje za crno-bele.

Teško je sve to palo i treneru Pazaraca Tomislavu Siviću. Videlo se to i po njegovoj kratkoj izjavi po završetku utakmice. Ni on nije mogao da veruje šta se dogodilo. "Strašno, nedopustivo je da izgubimo dve utakmice u poslednjim sekundama. Ne znam šta bih vam rekao. Baš je bolno", rekao je Sivić za Arenu sport.

Gol odluke za Partizan postigao je Stefan Kovač u nadoknadi vremena. Ponovila se ista sudbina Pazarcima, pošto su pre oko dve nedelje izgubili od Napretka u Kruševcu sa 2:1 tako što je Filip Krstić dao gol u 92. minutu.