Partizan se vraća iz Novog Pazara sa tri boda. Gubio je sa 2:0 posle samo dvadesetak minuta igre, a onda je Zubairu smanjio rezultat u 38. minutu, da bi Stefan Kovač tri minuta kasnije doneo izjednačenje. Upravo su njih dvojica postigli golove i u drugom poluvremenu, a mladi vezista je pogodio za pobedu u 92. minutu.

Delovalo je da će meč da se završi remijem, ali tako nije mislio Kovač. U sudijskoj nadoknadi je Gajas Zahid poslao savršenu loptu u prostor, Stefan se sjajno kretao, stigao da smiri loptu i da je pošalje u mrežu. Potpuni šok na stadionu.

Bio je to njegov drugi gol na meču, a ukupno treći u Superligi ove sezone. Bio je strelac i u Lučanima protiv Mladosti (3:1). Pogledajte i kako je doneo pobedu Partizanu u Pazaru:

Arena Sport Stefan Kovač gol na Mladost - Partizan 1:3