Uživo Inter - Crvena zvezda: Loše je počelo za crveno-bele na Meaci!

Pratite uživo na MONDU meč između Intera i Crvene zvezde.

MN Press

Crvena zvezda večeras od 21.00 protiv Intera igra svoj drugi meč u ovosezonskoj Ligi šampiona. Gostovanje na "Meaci" prvo je za srpskog šampiona nakon poraza pre dve nedelje na "Marakani" protiv Benfike (2:1), kada su crveno-beli ostavili sasvim dobar utisak i malo je falilo da osvoje bod. Videćemo da li protiv "nerazura" mogu više.

Naš reporter je na licu mesta i ostanite uz MONDO, pratićemo meč iz minuta u minut.

21:19

19' - Maksimović!

Osvojio je loptu na 25 metara, povukao napred i odlučio da šutira, ali ide ta lopta malo preko gola.

21:14

15' - Prvi žuti

Henrik Mkhitarjan je udario po nozi Šerifa Endijaja i zaradio je žuti karton.

21:10

11' - Goool! 1:0! Hakan!

Opet gol iz slobodnjaka... Nepotreban faul Elšnika u opasnoj zoni i "poslastica" za Turčina iz Intera. Čalhanoglu je sa više od 20 metara, malo iskosa sa desne strane, postavio loptu i pogodio mrežu Omrija Glazera. Ovo je drugi gol koji Glazer prima iz slobodnog udarca ove godine u Ligi šampiona.

21:07

7' - Šerif!

Vrlo lepo za sada kombinuju Silas i Endijaj, deluje kao da je i Inter iznenađen što Zvezda zapravo ima dvojicu napadača, ali još nije viđeno ništa konkretno od njih. Šerif je imao dva puta priliku da šutira, ali je prvi put previše oklevao, a drugi put je opet to isto učinio, pa je izblokiran.

21:03

3' - Gol! Ofsajd! Sreća...

Marko Arnautović je pogodio već u trećem minutu, ali je srećom bio ofsajd. To je potvrdila i VAR provera.

21:01

1' - Počinje!

Crvena zvezda u svojoj trećoj garnituri dresova koju je nedavno predstavila.

20:55

Sve je spremno!

TV Arena sport/Screenshot

Igrači dva tima izlaze na teren i mušema se "trese" na centru..

20:48

Znate li ko je prvi na tabeli?

Veliko iznenađenje u Ligi šampiona, mnogi ne znaju ni da igraju ovo takmičenje.

20:30

Pogled na teren!

Igrači crveno-belih su na zagrevanju...

This browser does not support the video element.

Crvena zvezda se zagreva u Milanu  MONDO

19:49

Rezerve?

Na klupi Intera šansu čekaju Di Đenaro, H. Martinez, Tiram, L. Martinez, Ačerbi, Fratezi, Aslani, Bisek, Dimarko i Darmijan. S druge strane kod Zvezde su na čekanju M. Ilić, Guteša, Kanga, Katai, Duarte, Dalsio, Rodić, Leković, Milson, L. Ilić, Radonjić i Prucev.

19:46

ZVANIČNI SASTAVI!

MN Press

INTER: Zomer - Pavar, De Fraj, Bastoni - Dumfris, Zjelinjski, Čalhanoglu, Mkitarjan, Augusto - Taremi i Arnautović.

ZVEZDA: Glazer - Seol, Điga, Spajić, Drkušić, Olajinka - Krunić, Elšnik, Maksimović - Silas, Endiaje.

19:38

Javila se Zvezda...

19:25

Prve fotke iz Milana!

17:21

U kom sastavu će igrati Zvezda?

Ovo je očekivani sastav: Glazer - Seol, Điga, Spajić, Drkušić, Olajinka - Krunić, Elšnik, Maksimović - Silas, Endiaje.

17:19

Bez navijača Zvezde

Odlukom italijanske policije, zabranjeno je prisustvo navijača Zvezde na utakmici na "Meaci". Navijači su pak pozdravili svoje miljenike u toku večeri, dok su jutros budili i novinare.

17:17

Koga nema u sastavu?

Vladan Milojević je na put u Milano poveo praktično sve fudbalere sem Mirka Ivanića. U timu je i Omri Glazer od koga se očekuje da bude u startnoj postavi. Dakle, na raspolaganju su: Omri Glazer, Marko Ilić, Ivan Guteša, Jung Vu Seol, Uroš Spajić, Naser Điga, Vanja Drkušić, Stefan Leković, Milan Rodić, Rade Krunić, Dalsio Gomeš, Timi Maks Elšnik, Gelor Kanga, Andrija Maksimović, Luka Ilić, Silas Katompa Mvumpa, Aleksandar Katai, Jegor Prucev, Piter Olanjinka, Nemanja Radonjić, Felisio Milson, Bruno Duarte i Šerif Endiaje.

17:16

Omladinci su poraženi

Mladi tim Crvene zvezde izgubio je meč Lige šampiona protiv vršnjaka Intera i to ubedljivo - 4:0.

17:07

Dobro došli u MONDO live

Crvena zvezda večeras od 21.00 gostuje na stadionu "Đuzepe Meaca" protiv šampiona Italije Intera. "Nerazuri" su drugi protivnik Zvezde u ovogodišnjoj Ligi šampiona, nakon što je pre dve nedelje šampion Srbije poražen od Benfike (2:1). Ostanite uz MONDO, pratićemo meč iz minuta u minut.