Rukometašice Železničara iz Inđije osvojile su Superkup Srbije! Savladale su izabranice Vlade Šimičića osvajača duple krune iz prošle sezone Crvenu zvezdu 31:24 (18:11).

Na samom startu je Želja krenuo golovima Bakše za 2:0 i nikako nije uspevala Zvezda da se vrati. Glušica je promašila sedmerac, a gol sa poda Une Obrenović doneo je 4:1. Loše se Zvezda vraćala u odbranu, Jovana Vasiljković je odlično branila, ali je posle nekoliko grešaka u napadu Železničara crveno-bele su preokrenule na 7:6 u 15. minutu.

Vlada Šimičić je probao tajmautom da razdrma svoj tim i uspeo je jer je serijom golova Tanje Vujnović vicešampion Srbije ponovo poveo - 10:7. Nakon isključenja za Zvezdu otišla je prednost na 14:8. Na kraju je na poluvremenu bilo 18:11.

U drugom poluvremenu nije bilo šanse da se tim Saše Boškovića vrati u igru. Obrenović, Vujinović i Tabak su dobacile svoj tim do 30 golova i donele prvi trofej u Inđiji.