Beograd

1
A- A A+

BIOSKOPSKI REPERTOAR za 5. maj

Akademija 28

Nemanjina 28

tel. 3616-020

u 20.30 - Tri srca

Art bioskop Kolarac

Studentski trg 5

tel. 011/263-0550

u 18.30 - Mladost

u 20.30 - Velika lepota

Cineplexx - Delta City

Jurija Gagarina 16 (Delta City, blok 67)

tel. 2203-400

u 14.40, 15.30, 16.40 - Hrabri petao 3D

u 15 - Kung fu panda 3 3D

u 16 - Pre buđenja

u 16.15, 19.15 - Knjiga o džungli 3D

u 16.30, 19.30, 21, 22.15 - Kapetan Amerika: Građanski rat 3D

u 17 - Zootropolis - grad životinja 3D

u 17.40, 20, 22.20 - Ona mi je sve

u 18 - Pogled sa neba

u 18.20, 20.10 - Burek

u 18.40, 22 - Lovac i ledena kraljica

u 20.30 - Mr Right - Ubica na belom konju

u 21.30 - Zločinački um

u 22.30 - Klan

u 22.45 - Hardcore Henry

Cineplexx -TC Usce

Bulevar Mihajla Pupina 4

tel. 3113-370

u 14.50, 18, 20 - Burek

u 15 - Hrabri petao 3D

u 15.05, 16.10, 17.15, 18.20, 19.20, 20.30 - Knjiga o džungli 3D

u 15.30, 19 - Zločinački um

u 15.35, 17.40, 19.50, 22 - Lovac i ledena kraljica

u 15.40, 17.10, 18.30, 19.45, 21.20, 22.35, 22.45 - Kapetan Amerika: Građanski rat 3D

u 16 - Pre buđenja

u 16, 18.10 - Zootropolis - grad životinja 3D

u 16.40 - Klan

u 17, 22.10 - Šefica

u 17.25, 21.15 - Pogled sa neba

u 17.50, 20.20, 22.30 - Ona mi je sve

u 18.50, 20.45, 22.40 - Moja velika mrsna pravoslavna svadba 2

u 19.30, 21.30, 22.20 - Betmen protiv Supermena: Zora pravednika 3D

u 20.20, 22.35 - Mr Right - Ubica na belom konju

CineStar Pancevo

Aviv Reatail park, Miloša Obrenovića 12, Pančevo

tel. 0901-011-011

u 16 - Kung fu panda 3

u 16, 20, 22.30 - Ona mi je sve

u 16.05, 20.30 - Kapetan Amerika: Građanski rat

u 17 - Zootropolis - grad životinja 3D

u 18 - Pogled sa neba

u 18.20 - Knjiga o džungli 3D

u 19, 21.55 - Kapetan Amerika: Građanski rat 3D

u 19.10 - Lovac i ledena kraljica

u 21.30 - Zločinački um

Dom sindikata

Dečanska 14

tel. 3234-849

u 16 - Hrabri petao

u 16.30 - Hrabri petao 3D

u 18 - Procep

u 18 - Zločinački um

u 18.15 - Knjiga o džungli 3D

u 18.15 - Braća po babine linije

u 20 - Vlažnost

u 20, 21.45 - Burek

u 20, 22 - Ona mi je sve

u 20, 22.30 - Kapetan Amerika: Građanski rat 3D

u 22 - Mladost

Dvorana Kulturnog centra

Kolarčeva 6

tel. 2621-174

u 17 - Klan

u 19 - Dobra žena

u 21 - Burek

Fontana

Pariske komune 13

tel. 412-8142

u 17 - Mladost

u 19 - Burek

u 21 - Kapetan Amerika: Građanski rat

Kinoteka

Kosovska 11

tel. 3248-250

u 17 - Mladi ustanik (Kuba, 1961)

u 19 - Brazil (VB, 1985)

u 21 - Mržnja (FRA, 1995)

Kinoteka

Uzun Mirkova 1

tel. 011/2622-555

u 10.30 - Andrej Rubljov (SSSR, 1966)

u 13, 18.30 - Klub nasilnika (VB, 2014)

u 15.30, 21 - Vlažnost

u 18 - Greh jedne noći (SAD, 1947)

u 20.30 - Bumerang (SAD, 1947)

Roda Sinepleks

Požeška 83a

tel. 2545-260

u 15.30 - Lovac i ledena kraljica

u 16, 17.30 - Knjiga o džungli 3D

u 16.15 - Kung fu panda 3 3D

u 18, 19.30, 21 - Kapetan Amerika: Građanski rat 3D

u 18.15, 22 - Burek

u 20 - Ona mi je sve

u 22.15 - Mr Right - Ubica na belom konju

Sava Centar

Milentija Popovića 9

tel. 011/2206-060

Takvud Sinepleks

Kneza Miloša 7

tel. 3236-517

u 15.15 - Hrabri petao 3D

u 15.30 - Kung fu panda 3

u 16.30, 18.45 - Knjiga o džungli 3D

u 16.40 - Mr Right - Ubica na belom konju

u 17 - Knjiga o džungli

u 17.10, 20, 21, 22.50 - Kapetan Amerika: Građanski rat 3D

u 17.30 - Pogled sa neba

u 18.30 - Lovac i ledena kraljica

u 19, 21.45 - Kapetan Amerika: Građanski rat

u 19.45, 22 - Ona mi je sve

u 20.30, 22.20 - Burek

 ****

KONCERTI I SVIRKE

Мај

07. - Jack Oblivian & The Sheiks + Amy LaVere & Will Sexton, Dom omladine Beograda

10. - Enrike Iglesijas,  Kombank arena

20. - Viva Vox, Letnji amfiteatar Topčiderska noć

28. - Disciplin A Kitschme, Bašta SKC-a

Jun

11. - Prljavo Kazalište,  Tašmajdan

22. - Belgrade Calling 2016: Džon Njuman, Stadion Tašmajdan

23. - Belgrade Calling 2016: Simply Red,  Stadion  Tašmajdan

***

KLUPSKA DEŠAVANJA 

Petak, 06. maj

Magacin Depo

Ten Walls Live

Subota, 07. maj

Magacin Depo

Deborah De Luca,  Nusha,  Lea Dobričić

----

Monsun

Shift

Petak, 13. maj

Barutana

Dubfire

Subota 14. maj

Imago CUK

Avalon Live

Zatvaranje Sezone U Imago CUK-u

----

Ada Praia Grande

Praia Opening Night

Od 7. - 10. jula 2016.

EXIT

***

POZORIŠTA

Repertoar za maj

NARODNO POZORIŠTE

Trg Republike 1
tel. 2620-946
radno vreme blagajne od 10 do 14h i od 15h do početka predstave

Velika scena (19.30h)

4. Čarobna frula, opera V. A. Mocarta

5. Izbiračica, drama Koste Trifkovića

6. Dama s kamelijama, balet, premijerna obnova

7. Seviljski berberin, opera Đoakina Rosinija

8. Urnebesna tragedija, po tekstu Dušana Kovačevića, gostuje Crnogorsko narodno pozorište, Podgorica

9. Obeležavanje Dana pobede nad fašizmom u II svetskom u 19h          

10. Ko to tamo peva, balet na muziku Vojislava Vokija Kostića

11. Travijata, opera Đuzepea Verdija

12. Don Kihot, balet Ludviga Minkusa

13. Karmen, opera Žorža Bizea

14. Antigona, drama, tragedija Sofokla

15. Dodela nagrade "Žanka Stokić" u 12h            

15. Dan ansambla "Kolo" - svečani koncert u 20h            

16. Pokojnik, Branislav Nušić

17. Kopelija, balet, Leo Delib

18. Aida, opera, Đuzepe Verdi

19. Aleksandar, drama Ljubiše Geogievskog

20. Kir Janja, drama Jovana Sterije Popovića

21. Toska, opera Đakoma Pučinija

22. Italijanka u Alžiru, opera Đoakina Rosinija u 12h       

22. Rodoljupci, drama Jovana Sterije Popovića

23. Ko to tamo peva, balet na muziku Vojislava Vokija Kostića

24. Velika drama, drama Siniše Kovačevića

25. Boemi, opera Đakoma Pučinija

26. Uspavana lepotica, balet, P. I. Čajkovski

27. Marija Stjuart, drama Fridriha Šilera

28. Bal pod maskama, opera Đuzepea Verdija u 19h     

29. Čudo u Šarganu, drama, Ljubomir Simović

30. Derviš i smrt, po romanu Meše Selimovića

31. Don Kihot, balet Ludviga Minkusa

Scena "Raša Plaović" (20.30h)

4. Knjiga druga, drama Branislava Nušića

5. Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit

7. Očevi su grad(ili), drama Borisa Liješevića, gostuje Crnogorsko narodno pozorište, Podgorica

8. Ženidba, komedija Nikolaja Gogolja

9. Koncert MŠ "Davorin Jenko"

11. Moje nagrade, drama po romanu T. Bernharda

12. Sirano, drama. Edmon Rostan, pretpremijera

13. Sirano, drama. Edmon Rostan, premijera

15. maj u 12h     Bastijen i Bastijena, opera, V. A: Mocart, premijera operskog studija "Borislav Popović"

15. Javni čas operskog studija "Borislav Popović"

16. Bela kafa, komedija Aleksandra Popovića

17. Prah, komedija Đerđa Špira, NP u Beogradu i Šabačko pozorište

18. Dodela zlatne značke, u organizaciji KPZS-a i Ministarstva spoljnih poslova Republike Srbije u 12h  

18. Laža i paralaža, Jovan Sterija Popović

19. Marija Stjuart, drama Fridriha Šilera, gostuje Visoka škola za film, pozorište i televiziju iz Lođa, Poljska

20. Noć u operi, koncert (duo - oboa i harfa), u okviru Harfa festa

21. Važno je zvati se Ernest, drama, Oskar Vajld

22. Frenki i Džoni obasjani mesečinom, drama, Terens Mek Nali

23. Zli dusi, drama , T. M. Rigonat, po romanu F. M. Dostojevskog

24. Penelopijada, drama Margaret Etvud, gostuje Centar za kulturu Tivat

25. Dodir Makedonije, koncert folklorne grupe "Kopačka", u okviru dana makedonske kulture u Beogradu

26. Na dnu, drama Maksima Gorkog

27. Mali bračni zločini, drama, Erik E. Šmit

28. Sirano, drama. Edmon Rostan

29. Bastijen i Bastijena, opera, V. A: Mocart, premijera operskog studija "Borislav Popović"

30. Ženski orkestar, drama, Žan Anuj

31. Don Žuan se vraća iz rata, E. fon Horvat, Akademija umetnosti BK, ispitna predstava 2. godine glume Akademije umetnosti

BEOGRADSKO DRAMSKO POZORIŠTE

Mileševska 64a

tel. 2837-000

radno vreme blagaj10 ne od do 15h i od 17.30 do 20.30h

Scena "Rade Marković" (u 20h)

4. Tri klase i gospođa Nušić, Vladimir Đurđević

5. Palilulski roman, po motivima iz drame "Iza Božjih leđa", B. Nušića

7. Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović

8. Čovek, zver i vrlina, Luiđi Pirandelo

9. Kad su cvetale tikve, Dragoslav Mihailović

10. Moj sin samo malo sporije hoda, Ivor Martinić

13. Sumnjivo lice, Branislav Nušić

15. Ivanov, "Volkov teatar", Rusija

16. Dve komedije o ljubavi, "Volkov teatar", Rusija

18. Hotel Evropa, Siniša Kovačević

19. Ćeif, M. Fehimović, 100. izvođenje

20. Harold i Mod, Kolin Higins

21. Čovek, zver i vrlina, Luiđi Pirandelo

22. Let iznad kukavičjeg gnezda, Ken Kizi

25. Transilvanija, D. Nikolić

27. Palilulski roman, po motivima iz drame "Iza Božjih leđa", B. Nušića

28. Harold i Mod, Kolin Higins

29. Sviraj to ponovo Sem, Vudi Alen

31. Eling, Sajmon Bent

Nova scena (20.30h)

5. Ne igraj na Engleze, V. Đurđević

10. Život je pred tobom, Romen Gari

11. Rulet-ples, Aleksandar Jugović

13. Igra parova, M. Zupančič

14. Berlinski zid, Željko Hubač

17. Draga Jelena, Ljudmila Razumovska

20. Trpele, Milena Depolo i Boban Skerlić

21. Mesec u plamenu, S. Domazet

23. Ples sa Bogovima, Brajan Fril

25. Derviš i smrt, Meša Selimović

26. Mleko, Vasilis Kacikonuris

27. Ne igraj na Engleze, V. Đurđević

30. Moje dete, Stojan Srdić

31. Oskar i mama Roz, Erik Emanuel Šmit

JUGOSLOVENSKO DRAMSKO POZORIŠTE

Srpskih vladara 50

tel. 2644-447

Scena "Ljuba Tadić" (20.00h)

Teatar "Bojan Stupica"  (20.30)

-

Studio "JDP"  (u 20.30h)

ATELJE 212

Svetogorska 21

tel. 3247-342

radno vreme blagajne radnim danima od 10 do 13h i od 18h do početka predstave

sredom samo pre podne, nedeljom samo posle podne, subotom zatvoreno

Scena Mira Trailović (u 20h)

5. Makbet, E. Jonesko

6. Pijani, I. Viripajev

7. Ožalošćena porodica, Branislav Nušić

8. Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić

10. Evropa, I. Sajko, gostuje Imaginarni i Cankarjev dom, Slovenija

12. Kazimir i Karolina, E. fon Horvat

13. Kafa i cigarete - Pozdrav iz Beograda, M. Knežević

14. Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets

17. Mrešćenje šarana, A. Popović, premijera

18. Pogled s mosta, A. Miler, gostuje Gradsko pozorište Podgorica

19. Egzibicionista, O.J. Traven

20. Mrešćenje šarana, A. Popović

21. Makbet, E. Jonesko

23. Mrešćenje šarana, A. Popović

24. Veče V.V. Kinga, koncert u organizaciji pozorišta Atelje 212 i Rock Radia

25. Ljubavno pismo, Z. Fazlagić, Z. Bačić

26. Kafa i cigarete - Pozdrav iz Beograda, M. Knežević

27. Avgust u okrugu Osejdž, T. Lets

29. Tango, S. Mrožek

31. Pomorandžina kora, Maja Pelević

Scena Petar Kralj (u 20.30h)

6. Primorje, E. Olbi

7. Volvo kamioni, E. Lu

8. Konstelacije, N. Pejn

12. Slavna Florens, P. Kvilter

13. Strujosek, A. Radivojević

14. Konstelacije, N. Pejn

15. Čekaonica, B. Liješević, V. Dimitrijević

18. Primorje, E. Olbi

19. Čekajući Godoa, Semjuel Beket

20. Dar-mar, N. Labjut

21. Lice, A. Galin

25. Lice, A. Galin

26. Strujosek, A. Radivojević

27. Konstelacije, N. Pejn

28. Mizeri, S. King

29. Slavna Florens, P. Kvilter

POZORIŠTE BOŠKO BUHA

Trg Republike 3
tel. 2632-887

Dečija scena

 -

Večernja scena (20.00 h)

-

POZORIŠTE NA TERAZIJAMA

Terazije 29

tel. 330-26-23; 322-99-43

radno vreme blagajne od 13 do 19.30h, nedeljom od 17 do 19.30h, ponedeljkom zatvoreno

Velika scena (19.30)

4. Neki to vole vruće, P. Stoun / B. Meril / Dž. Stajn

5. Sweet Charity, N. Simon, C. Koleman, D. Filds, mjuzikl u režiji Mihaila Vukobratovića

7. Cigani lete u nebo, mjuzikl u režiji V. Lazića

8. Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca

11. Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića

12. Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića

13. Producenti, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića

14. Grk Zorba, po motivima romana Nikosa Kazancakisa

15. Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića

17. Ženski razgovori, gostuje Trsteničko pozorište

18. Dva mirisa ruže, muzička melodrama u režiji S. Saletovića

20. Grk Zorba, po motivima romana Nikosa Kazancakisa

21. Ženidba i udadba, mjuzikl u adaptaciji i režiji Vladimira Lazića

22. Zona Zamfirova, Kokan Mladenović, po motivima pripovetke Stevana Sremca

24. Glavo luda, mjuzikl u režiji Nikole Bulatovića

25. Cigani lete u nebo, mjuzikl u režiji V. Lazića

26. Mama mia!, mjuzikl u režiji Juga Radivojevića

27. Čikago, mjuzikl u režiji Kokana Mladenovića

28. Viktor Viktorija, E. Eduards, H. Mansini, L. Brikjuz

29. Sweet Charity, N. Simon, C. Koleman, D. Filds, mjuzikl u režiji Mihaila Vukobratovića

31. Neki to vole vruće, P. Stoun / B. Meril / Dž. Stajn

ZVEZDARA TEATAR

Milana Rakića 38

tel. 419-664, 414-527

radno vreme blagajne radnim danima od 9 do 15h, subotom od 11 do 15h, nedeljom od 11 do 13h, i dva sata pre početka predstave

Scena Danilo Bata Stojković (19.30h)

7. Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević

15. Kumovi, Dušan Kovačević

19. Rođendan gospodina Nušića, Dušan Kovačević

20. Julije Cezar, Vilijam Šekspir

22. Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević

26. Suze su OK, Mirjana Bobić Mojsilović

27. Klaustrofobična komedija, Dušan Kovačević

28. Bajka o pozorištu, Vladimir Đurđević

Nova scena (20.00h)

13. Čorba od kanarinca, Milopš Radović

14. Večera budala, F. Veber

15. Beton Mahala, izvodi trupa Beton Mahala, Novi Pazar

16. Voz, Kormak Makarti

17. Voz, Kormak Makarti

18. Voz, Kormak Makarti

19. Sokin (zet) i Bosina (snaja), dr Milica Konstantinović

20. Generalna proba samoubistva, Dušan Kovačević

21. Boing-boing, Mark Kamoleti

22. Tramvaj zvani želja, Tenesi Vilijams

23. Šaka, Martin Makdona

26. Šaka, Martin Makdona

27. Dobrodošli u Srbiju, D. Jovanović

28. Savršen kroj, Vladimir Đurđević

31. Govorna mana, Goran Marković

POZORIŠTE "SLAVIJA"

Svetog Save 16-18

Tel. 436-995 i 437-395

(u 20h)

3. Cacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)

4. Vreme časti i ponosa, Boško Puletić / Mića Živojinović

5. Koštana, Bora Stanković

7. Amerikanac u Beogradu, Branislav Nušić

12. Perverzije u Čikagu, D. Memet

13. Lopuže, Branislav Nušić

14. Kako vreme brzo prolazi, Branislav Nušić

17. Oli mi ga dati?, Matija Bećković / Petar Božović

18. Opasna igra, Branislav Nušić

19. Koštana, Bora Stanković

20. Cacijev uspomenar, Milan Caci Mihailović (smeh do suza)

21. CABAres CABArei, Zijah Sokolović

24. Karamazovi/Sablasni eros, F. M. Dostojevski

26. Reče mi jedan čoek,ćeraćemo se još kad budem mlađi, Matija Bećković/Petar Božović

27. Kirija, Branislav Nušić / Radoslav Dorić

28. Vreme časti i ponosa, Boško Puletić / Mića Živojinović

29. Ujež, Branislav Nušić

30. Jasmin na stranputici, Ljiljana Lašić

31. Vlast, Branislav Nušić

BITEF TEATAR

Skver Mire Trailović 1

tel. 3220-608

(20.00h)

9. Kratka priča o antihristu, po delu Vladimira Solovjeva Tri razgovora

10. Muškarčine, koncept i režija: Milica Bogavac i Vojislav Arsić

12. Neoplanta, Laslo Vegel, gostuje Novosadsko pozorište Ujvideki Szinhaz

14. Ale i bauci, plesna predstava za decu

17. Crvena - Samoubistvo nacije, Milena Bogavac, režija Vojislav Arsić

21. Jastučko , gostovanje NP Sombor u Bitef teatru

27. Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić, premijera

28. Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić

30. Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić

31. Drugovi, ja se ni sada ne stidim , svoje komunističke prošlosti, Sanja Mitrović i Vladimir Aleksić

MALO POZORIŠTE "DUŠKO RADOVIĆ"

Aberdareva 1

Tel. 3232-072, 3238-817          

7. Pinokio, K. Krnajski, po motivima knjige Karla Kolodija u 17h

8. Tri praseta, režija D. Todorović u 12h

10. Mačak u čizmama, lutkarska predstava u 10.30h

12. Cirkus Mario & Neta, režija D. Todorović u 10.30h

13. Cirkus Mario & Neta, režija D. Todorović u 10.30h

13. Kameni cvet, Miša Malović, režija Nikita Milojević u 20h

14. Kameni cvet, Miša Malović, režija Nikita Milojević u 17h

15. Strašne priče braće Grim, Tim Sapl/Kerol En Dafi, režija Mik Gordon u 12h

17. Čudne ljubavi, Maja Pelević, po motivima Ezopovih basni u 10.30h

17. Pop Ćira i pop Spira, komedija Stevana Sremca u 20h

18. Mačak u čizmama, lutkarska predstava u 10.30h

19. Mačak u čizmama, lutkarska predstava u 10.30h

20. Kameni cvet, Miša Malović, režija Nikita Milojević u 10.30h

20. Plavi čuperak, Miroslav Aleksić, režija Sandra Rodić Janković u 20h

21. Cirkus Mario & Neta, režija D. Todorović u 17h

22. Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković u 12h

24. Noć u Merlinovom zamku, Sandra Rodić Janković u 10.30h

25. Čudne ljubavi, Maja Pelević, po motivima Ezopovih basni u 10.30h

26. Čudne ljubavi, Maja Pelević, po motivima Ezopovih basni u 10.30h

27. Pinokio, K. Krnajski, po motivima knjige Karla Kolodija u 10.30h

27. Prevaranti, R. Štrbac u 20h

OPERA & THEATRE MADLENIANUM

Glavna 32, Zemun

Tel. 3162-797, 2180-400

Mala scena (20.00h)

9. Lolita, drama, V. Nabokov

11. Halo Beograd, kabare, po tekstu Mome Kapora

12. Kazanova protiv Don Žuana, drama, Miodrag Ilić, reditelj Predrag Ejdus

16. I konje ubijaju, zar ne?, Horas Mekoj, dramsko-plesna predstava

17. Kazanova protiv Don Žuana, drama, Miodrag Ilić, reditelj Predrag Ejdus

23. Ispovest Dmitrija Karamazova, monodrama, adaptacija dela romana F.M.Dostojevskog, igra Nebojša Dugalić

26. Lolita, drama, V. Nabokov

Velika scena (19.30h)

4. Veliki Getsbi, F. S. Ficdžerald

5. Male tajne, Goran Marković

8. maj Crvene cipelice, adaptacija "Čarobnjaka iz Oza", 10. Evropski operski dani u 17h               

8. Operske arije i dueti sa Svetske operske scene, Zemunski kamerni orkestar, dirigent Đ. Stanković, solisti J. Mihajlović i B, Podrumac, 10. Evropski operski dani

10. Milanković, biografska muzička drama, Vasilija Antonijević

13. Veliki Getsbi, F. S. Ficdžerald

14. Rebeka, mjuzikl, M. Kunce, S. Levai

22. Anželika, komična opera Ž. Iber, premijerna obnova

24. Krvava svadba - Bolero, balet u dva dela, koreograf i reditelj: Krunislav Simić

25. Miloš Crnjanski, drama, S. Milovanović, I. Vujić, M. Latinović

30. Anželika, komična opera Ž. Iber

31. Veliki Getsbi, F. S. Ficdžerald

OMLADINSKO POZORIŠTE " DADOV"

Desanke Maksimović 6/1

tel: 3243 643, 3243 644

Predstave počinju u 20h

UK "VUK STEFANOVIĆ KARADŽIĆ"

Bulevar Kralja Aleksandra 77a

tel. 011-408 75 05

tel. 060-24 24 860

Scena "Kult" (20h)

Scena "Aleksandar Popović"

POZORIŠTANCE "PUŽ"

R. Grujića 21

tel. 2438-036, 2449-464

radno vreme blagajne svakog dana od 9 do 16h, petkom od 9 do 18h

POZORIŠTE LUTAKA "PINOKIO"

Goce Delčeva 1
tel. 2691-715      

Dečija scena

7. Bajke mog detinjstva, I. Bojović u 12h             

7. Aladinova čarobna lampa, A. Novaković u 17h             

8. Pepeljuga, Š. Pero u 12h        

14. Rečna sirena, Todora Valova u 12h

14. Cvrčak i mrav, Milena Depolo u 17h               

15. Tri praseta, B. Mrkšić u 12h

21. Bajka o ribaru i ribici, A. S. Puškin u 12h        

22. Rečna sirena, Todora Valova u 12h

29. Lepotica i zver, Igor Bojović u 12h    

KPGT

Međunarodni art centar, Radnička 3

Tel: 066-977-3129

kpgtyu@gmail.com

AKADEMIJA 28

Nemanjina 28

tel. 3616-020

(u 20h)

6. Tugo Boške - šta se to tebe evenutalno smatra, uloga: Milica Nikolić

7. Kontraš, Duško Premović, igra: Ljubomir Bandović

8. Samo da znaš koliko te volim, dramatizovana komična proza bez posledica

9. Cimet i vanila, uloge: Vesna Stanković, Vanja Milačić, Dušica Novaković

12. Ljubav u doba kokaina, uloge: Mirjana Mićić, Marko Marković

13. Čekajući ministra, uloge: Ana Kokić, Milan Pajić, Semir Gicić

15. Zabranjeno voće, uloge: Snežana Savić, Milica Milša, Nena Novović, Snežana Kovačev, Miodrag Milovanov...

17. Pazi šta želiš, uloge: Aleksandar Radojičić, Sandra Tomić, Radovan Vujović

19. Korak do poziva, uloge: Jovana Petronijević

20. Imamo dojavu, uloge: Olga Odanović, Dubravka Mijatović, Anastasija Mandić, Sena Đorović

21. Poslednja šansa, Mirjana Bobić Mojsilović

23. Lina, od kamena tvrđa, uloge: Vesna Stanković

24. Plastika, uloge: Nela Mihailović, Suzana Petričević

25. Lilika, uloga: Sandra Nogić

27. Čik, seti se, komedija, Branko Dimitrijević

28. Zlatni lančić od bižuterije, uloga: Andrija Milošević

29. Čekajući ministra, uloge: Ana Kokić, Milan Pajić, Semir Gicić

31. Lujza Mišić, Saša Simonović, režija: Vesna Stanković, igra: Sonja Jauković

PAN TEATAR

Bulevar Kralja Aleksandra 298

tel. 3472-984, 4882-119  

7.Lepotica i zver u 12h  

7.Konjski zubić u našega cara u 17h       

8.Ja sam se zaljubiška u 12h      

8.Alisa u zemlji Oza u 17h           

14.Mnogo brige ni oko čega u 17h          

15.Sami u kući u 17h      

21.Petar Pan u 17h        

TEATAR LE STUDIO

Venizelosova 42

tel. +381-64-187-1731

(u 20h)

7. Kabare Čikago

8. Kabare Čikago

15. Istrajnost, inspirisana dramom "Parobrod istrajnost" Šarla Vildraka, na festivalu Joakim Vujić

19. Raspareni par, Nil Sajmon, u Hotelu Excelsior

21. Raspareni par, Nil Sajmon

29. Raspareni par, Nil Sajmon

TEATAR 78

Resavska 78

tel. 3615-307

CENTAR E 8

Kablarska 27a

tel.  414 23 66
m: +381 60 4088864