Slušaj vest

Meč osmog kola Superlige, Novog Pazara i Čukaričkog prekinut je u 86. minutu, zbog toga što je jednom navijaču pozlilo na tribini tokom utakmice.

Ljudi koji su se nalazili u blizini navijača brzo su reagovali i zvali pomoć. Na sreću, usledila je hitra reakcija bolničara i gledalac je uspešno zbrinut. Meč je zaustavljen pri rezultatu 2:2 i prekid je trajao nekoliko minuta, a čim je vozilo hitne pomoći napustilo stadion usledio je aplauz u znak podrške.

Elmedin Hajrovic/ATAImages Novi Pazar Cukaricki

Susret je potom nastavljen, ali u nastavku nije bilo promene rezultata. Prethodno su gosti poveli golom Vinisijusa Mela, potom je na drugoj strani istom merom uzvratio Uroš Đuranović, a sledio ga je Aleksandr Mesarović. Domaćin je do poluvremena imao prednost, ali je pogodak Nikole Stankovića u 68. minutu obezbedio nerešen rezultat.

Utakmicu je svakako obeležio spektakularan gol Stankovića za Čukarički.