Srpski centarfor Dušan Vlahović dao je dva gola u pobedi Juventusa na gostovanju Veroni, 3:0! Prvi gol postigao je u 28. minutu, za vođstvo 1:0, u duelu protiv čak trojice defanzivaca domaćeg tima. Drugim golom je u 53. minutu iz penala postavio konačnih 3:0 za "Staru damu", koju će sigurno predvoditi i ove sezone, u kojoj ga očekuju nastupi u Ligi šampiona.

Na stadionu Mark'Antonio Bentegodi, kapiten Verone bio je takođe srpski fudbaler Darko Lazović, koji je napustio igru u 64. minutu, kada je već sve bilo odlučeno. Njegov tim je u prvom kolu na istom mestu deklasirao Napoli istim rezultatom (3:0), ali ovog ponedeljka ekipa Paola Zanetija nije ni podsetila na taj nastup.

Za takvu igru Verone najzaslužniji je bio upravo Vlahović, koji je oduševio sve u Italiji nastupom na Bentegodiju. Pogledajte njegov prvi gol, kraj trojice čuvara: