Mondo
Naslovna
Najnovije
Sport
Info
Zabava
Magazin
Lepa i srećna
Sensa
Stvar ukusa
Yumama
Još
Kategorije
Ostalo
Udarna vest
(Uživo) Amerika i Izrael upali u još jednu zemlju Bliskog istoka?! Gore Emirati, ima mrtvih, počela kopnena operacija
Naslovna
ndh
#
ndh
Fudbal
10.3.2026.
Emil bio ustaša, a igrao je sa Srbima u dve reprezentacije: Kada je dobio ulicu u Beogradu nastao je skandal
1
Fudbal
22.2.2026.
Ovo je jedini Srbin koji je igrao za Pavelića: Obukao dres NDH, tri dana kasnije ustaše mu presudile
2
Fudbal
30.11.2025.
Na "Maksimiru" skandirali Nezavisnoj Državi Hrvatskoj: Navijači slavili fašističku tvorevinu na tribinama
1
Društvo
1.9.2025.
"Čuo se plač deteta, ustaše su mu prišle i udarile ga kundakom u glavu": Kroz crkvena vrata tekla je reka krvi
Komentariši
Društvo
26.8.2025.
Patrijarh Pavle je samo njemu poljubio ruku: Iza dirljivog susreta krije se potresna priča
Komentariši
EX YU
23.8.2025.
Gazila preko leševa beba, klala žene kao zver: Sestru Maksa Luburića zvali "hijena smrti", evo kako je skončala
6
EX YU
20.8.2025.
"Maro, volim te, ali kad se setim da si Srpkinja, zadavio bih te": Ustaški kasapin Andrija gazio Srbe tenkovima
Komentariši
Košarka
22.2.2025.
"Ustaški se barjak vije": Dok je Hrvatska ispadala, na tribinama klicali i pevali sramotne stvari
Komentariši
Društvo
10.9.2024.
Diana iz logora spasila na hiljade dece! Njen praunuk krenuo u potragu za njima, Ostojina priča će vas rasplakati
Komentariši
Društvo
12.5.2024.
USTAŠE JOJ POBILE PORODICU! Dobrila Kukolj preživela Jasenovac: Sećam se poslednjeg razgovora sa ocem...
2
Društvo
12.5.2024.
DAN SEĆANJA NA ŽRTVE NDH! Ustaše se hvalile da su ubile milion Srba!
4
Društvo
22.4.2024.
"POBILI SU CELO SELO" Užasavajuća ispovest deteta iz Jasenovca: 15 dana ništa nismo jeli, pasli smo travu!
1
Društvo
22.4.2024.
ONO ŠTO JE ZA JEVREJE AUŠVIC, JASENOVAC JE ZA SRBE! Dan sećanja na žrtve Holokausta!
2
Fudbal
22.2.2024.
U ZAGREBU PODIGLI HRVATSKU ŠAHOVNICU KOJA "BODE OČI" Evropska utakmica, a grb iz doba ustaške NDH
5
Društvo
11.2.2024.
U NARODNOJ BIBLIOTECI TRIBINA! Biće objavljena imena dece koje je iz NDH spasila Dijana Budisavljević!
Komentariši
Društvo
27.1.2024.
SVEDOČENJE ŽENE KOJE JE PREŽIVELA USTAŠKI ZLOČIN! Brata i nju sproveli u logor: Deci davali smrtonosne injekcije
5
Društvo
11.10.2023.
POSLE 30 GODINA ĐACI IZ SRBIJE IDU DA POSETE JASENOVAC: Postoji jedan uslov, koji moraju da ispune!
Komentariši
Košarka
10.4.2023.
FRANJO: 700.000 UBIJENO U JASENOVCU? TO JE MIT! Hrvatski košarkaš VELIČA NDH - Zabranjujete "U"? Onda i petokraku!
25
Fudbal
22.8.2022.
LEGENDA PARTIZANA JE TUĐMANA SPASILA JEDNOM REČENICOM: "Štef" je pobegao iz NDH zatvora, pa u Beogradu postao HEROJ!
9
Fudbal
18.6.2021.
SRBIN IGRAO FUDBAL ZA NDH, USTAŠE GA UBILE POSLE 3 DANA: Otkrivena tragična priča koju Hrvatska želi da zaboravi!
3
Srbija
8.5.2021.
MI U GRANICE NE DIRAMO, JASENOVCI I OLUJE SE NEĆE DESITI! "Ne smemo pristati na ćutanje koje donosi nove logore i kosti"
18
EX YU
23.4.2021.
HRVATSKI PREDSEDNIK OŠTRO NAPAO "DARU IZ JASENOVCA": Otkrio i zašto nije doneo venac na obeležavanje godišnjice!
10
EX YU
10.4.2021.
SKANDALOZAN SKUP U SPLITU - ZA DOM SPREMNI JE SVETI POZDRAV: Hrvatski pukovnik sa Hitlerovim brkovima i ustaški pokliči!
3
Društvo
21.3.2021.
BORIO SE PROTIV USTAŠA, A ONDA SU GA ZAKLALI ČETNICI: Tužna sudbina velikog pesnika Ivana Gorana Kovačića!
17
EX YU
10.3.2021.
BRIGITA IZ NEKADAŠNJEG USTAŠKOG LOGORA STARA GRADIŠKA UMRLA OD KORONA VIRUSA: Kao dete je spasila Diana Budisavljević!
Komentariši
Društvo
25.2.2021.
JEDAN ČOVEK JE SAČUVAO SVE DOKAZE USTAŠKIH ZLOČINA: Godinama boravio pored skeleta žrtava iz Jasenovca
3
Društvo
25.2.2021.
SPASAO PUN VOZ SRBA OD POKOLJA USTAŠA: Za njega niste čuli, a bio je hapšen, mučen i na kraju - zaboravljen!
4
EX YU
22.2.2021.
UDBA JE MONSTRUMIMA IZ "DARE" OVAKO DOŠLA GLAVE: Tajna akcija trajala mesecima a za kraj poruka - "ZA**BALI smo vas!"
19
EX YU
21.2.2021.
HRVATSKI ISTORIČAR PUSTIO SUZU ZBOG "DARE IZ JASENOVCA": "Jedan od najmonstruoznijih genocida! NDH je natopljena krvlju"
10
Srbija
21.2.2021.
"SA MUKOM SAM ZADRŽAVAO EMOCIJE DOK SAM GLEDAO FILM": Miloš Vučević o televizijskoj premijeri "Dare iz Jasenovca"
Komentariši
1
2
3
…
4
Pratite nas na
Najnovije
Astrologija
Pre 9 min
Opasna lepota: U žene u ova 3 znaka Zodijaka uvek se zaljubljuju oženjeni muškarci
Komentariši
Zvezde i tračevi
Pre 17 min
Aca Lukas spasio radnika na pumpi od naoružanog razbojnika: Isplivali detalji drame kod Sremskih Karlovaca
Komentariši
Fudbal
Pre 17 min
Čelsi kažnjen za grehe Romana Abramoviča: "Muljalo se" i oko transfera Nemanje Matića
Komentariši
Fudbal
Pre 21 min
Legendu skupo koštala objava na društvenim mrežama: Podržao Iran, pa ostao bez ugovora
Komentariši
Ekonomija
Pre 23 min
Drama u zemlji gde živi najviše naših ljudi: Novo pravilo na pumpama, ko prekrši, plaća kaznu od 100.000 evra
Komentariši
Mondo Tema
Ostali sportovi
Pre 2 h
"Zakleli smo se kao Albanci": Momir pričao o besi koja je promenila istoriju, te poglede nikad nije zaboravio
Komentariši
Zvezde i tračevi
Zbog Breninih "bradavica" završio u hrvatskom dnevniku: Pljuštale kritike zbog golih grudi, "deca gledala neukus"
Komentariši
Svet
"Balkan je ključna tačka prodora Irana u Evropu": Stručnjak za borbu protiv terorizma upozorava - "Spavači se bude!"
Komentariši
Fudbal
Zvezda ima tri projekta kad proda Kostova: Za jednog obara rekord Srbije, a dvojicu "sama pravi"
1
Zvezde i tračevi
Madona zbog slavnog Srbina napravila haos: Marija Šerifović urlala zbog nje, pozlilo mu na putu do svetske zvezde
Komentariši
Najviše komentara
1
Žestok šamar za Zvezdu u Sarajevu: Saša uzalud vikao i upozoravao, Dubai ubacio 114 poena
33
2
Izdata hitna upozorenja za Dubai i Dohu: Iran pokazao mapu bombardovanja (Foto)
7
3
"Ne mogu da vas nateram, izgubite sa 40 razlike": Saša Obradović vikao na igrače Zvezde u Sarajevu
7
4
Penjaroja pred svima priznao: "Naš prvi cilj nije Evroliga"
6
5
Lalatović: Ramazan je, zašto igramo pre iftara?
5
Žestok šamar za Zvezdu u Sarajevu: Saša uzalud vikao i upozoravao, Dubai ubacio 114 poena
Izdata hitna upozorenja za Dubai i Dohu: Iran pokazao mapu bombardovanja (Foto)
"Ne mogu da vas nateram, izgubite sa 40 razlike": Saša Obradović vikao na igrače Zvezde u Sarajevu
Penjaroja pred svima priznao: "Naš prvi cilj nije Evroliga"
Lalatović: Ramazan je, zašto igramo pre iftara?